Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vicces, vagy ciki esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces, vagy ciki esküvői történetek?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyenről, vagy esetleg átéltetek hasonlót?

2022. aug. 20. 23:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%

Olyan kifejezetten viccesen ciki dolgokat nem éltem át esküvőkön, lagzikon. Ami kínos volt az egyik lagzin - 11kor ceremónia, utána át lettünk terelve a lagzi helyszínére, és egészen este 7ig nem volt kaja, mert az ifjú pár haverjai csinálták és nem tudni, miért, de baromira elcsúsztak vele... ráadásul ehetetlenül keményre sültek a húsok. Gondolkodtunk rajta, hogy stikában kiszökünk pizzát rendelni, mert már nagyon éhesek voltunk.


Ezenkívül szokásos dolgok voltak: 20-21 éves, láthatóan nem túl lelkes fiatal csajokat hajkurászó ittas vén, nős kujonok, kicsit vállalalhatlanul viselkedő részegek, ízléstelen dekoráció, nagyon ízléstelenül és / vagy k...san felöltözött vendégek (a kedvencem az volt, amikor egy teljesen szabvány, nem farmeres meg tengerparti lenge jellegű esküvőre a menyasszony húga, akinek tele van a szekrénye szép estélyi ruhákkal meg képes csinosan felöltözni más eseményekre, felvett egy kinyúlt, láthatóan kifakult kínai piacos dzsörzé miniruhát flipflop papuccsal).


Amit anyukám mesélt: esküvőjükre nagyanyám (anyukám anyósa) elment egy tála csoki / szál virág ajándék nélkül, és ezek után volt képe utasítgatni a személyzetet meg anyukámat is, hogy neki melyik sütiből mennyit csomagoljanak otthonra (jó sokat, a többségét a megmaradtaknak).

2022. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
46%
A röhejesen felöltözött vendégeknél szerintem cikibb nincsen. Tavasszal voltam egy esküvőn ahol az egyik csajszi, amolyan tipikus krumplis zsák alkat, rövidke kis bárnyos ruciban, extrém magas platformos cipőben billegett,a tök lapos seggével. Nagyon vicces volt. Ezenkívül eljátszhattam Marilyn Monroet, mikor egy szélroham a szabadtéri szertartáson a tarkómig röpitette a szoknyám, miközben felettünk röpködött egy drón. Hátam mögött a vendégek pedig premier plán látták a harisnyás, tangás seggem.
2022. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
97%

A lakodalom az új házban volt, amit a menyasszony a szüleitől kapott. A vőlegény ölbe kapta a menyasszony, hogy régi szokás szerint átemelje a küszöbön. Megbotlott a hosszú fátyolban, elesett, lábtörés, mentő, gipsz. 3 óra múlva “felpolcolt” ( másik székre tett), gipszelt bokával ült az

asztalfőn.

2023. febr. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

13

Akkor neki tényleg maradandó volt az esküvője... Szegény!

2023. febr. 22. 08:30
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
Jaj ez a lereszegedes menyasszonykent nekem is nagy félelmem.. :D
2023. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem olyan extrém sztori, de a saját esküvőmön a férjemnek rossz ujjára próbáltam feltuszkolni a gyűrűt. 🤣 Valahogy furcsán tartotta a kezét, és felülről nem láttam rendesen melyik az. Így mondta hogy " ne arra, a másikra" és nevetett, én is nevettem, meg az anyakönyvvezető is:)
2023. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

16

Ez tényleg vicces lehetett.😂 Már,bocsi...

2023. febr. 23. 00:31
 18/33 NTBS ***** válasza:
85%
A vendégek egy része a mennyasszony expasija. Mikor ittak meséltek egy-két sztorit. Néha elég hangosan.
2023. ápr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%
#18....várjuk a sztorikat
2023. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
81%

Vicces: szegény apukám, mikor még élt, eléggé el tudott ázni az ilyen alkalmakkor. Az egyik unokatesóm nagy haccacárés, vidéki, sátoros lagziján anyukám a tortákon fekve hortyogva talált rá.

Ugyanezen lagzi furcsa adaléka, hogy két lakodalom volt egyszerre, egyik a vőlegény házánál az ő rokonaival, a másik a menyasszonynál. Nem keveredtek.

Kínos: egy volt pasim barátjának a lagzija, ami szintén vidéki, annak minden kötelező kellékével. Az ifjú páron messziről látszódott, hogy utálják az egészet, a hülye vicces játékokat, a végkimerülésig táncolást. Alig várták, hogy vége legyen. Ráadásul itt a lagzit megelőzte egy legénybúcsú, amire táncos lányt is rendelt -az én volt pasim a vőlegénynek. A menyasszony megtudta és nem díjazta, nem is állt szóba az exemmel. Én részt vettem a szervezésben, még hónapokig kaptam az eszkort cégtől a marketing leveleket :D

2023. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!