Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvövel kapcsolatos ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvövel kapcsolatos ciki történeteket tudtok e írni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 22:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Hát nekem kijutott... hol is kezdjem? Előszöris egy csomó meghívott lemondta, utolsó héten is, köztük a násznagyom mert nagyon megbetegedett. A pedigkűrös belevágott a lábujjamba, alig bírtam menni, kellett vegyek szandált a cipőm helyett. ELőtte 5 nappal rávett a kozmetikus, hogy szedjük ki a láthatatlan 2 szál bajuszomat, meghúzta a számat a gyantával, amitől feldagadt és estére herpeszem lett. A bajumoszmnál a bőr lehámlott, úgy néztem ki kisminkelve, mint akinek rohad az arca, a herpeszkrémtől kiszáradt a szám, alig lehetett kirúzsozni.

Az esküvő napja: a fodrász elrontotta a hajamat, újra kellett kezdje, a sminkes alig tudott kisminkelni a fent leírtak miatt, csúsztunk az egésszel kb 2 órát, a fotósok már vártak rég mikor hazamentem felöltözni, és akkor jött a legjobb: akkor vettem észre, hogy utolsó nap kicserélte a rohadt kölcsözés a ruhámat egy sokkal szarabb minőségűre. Kb ugyanaz a model volt, de kicsi volt rám, rövid volt, más volt picit a mintája és nem állt szépen rajtam. Hívom a nőt üvöltve, bőgve, mire közli, hogy hülye vagyok, ez ugyanaz a ruha... Nem volt mit csináljak, felvettem és abban voltam egész nap, véigbőgtem a fotózást, tiszta ideg voltam. Még most is ki vagyok akadva rajta, de nem volt mit tegyek, nem tudtam bizonyítani, hogy más ruhát próbáltam 4szer, szóval jól átb.asztak...

A lagzin volt zenekar meg dj is, sokak szerint felesleges volt a dj, végül mi is beláttuk, hogy tényleg. AKkora pancser volt, hogy kb 5ször a szájába rágtuk, hogy melyik számot tegye be mikor behozzák a tortát és mégis valami mást tett be. A videón az látszik, hogy jön a torta, meghallom a számot, szaladok a dj-hez, ordibálok vele, leszidom, aztán vissza a tortához, addigra rég bent van, a tüzijáték leégett róla.

Kb ennyi, de szerintem épp elég volt...

2012. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%

Romlott puncstortát szolgáltak fel, nagyon finom volt, csak szalmonellás.


Hajnalban utcai harc ment a WC előtt.

(Tápiószelén történt, benne voltunk a Blikkben)

2012. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

A fenti történetek nem cikik, hanem bosszantóak.

A ciki azt jelenti, hogy kellemetlen, megalázó picit.

Én pl. láttam olyan menyasszonyt, aki miután felkelt a székről átzott, és egy vérpaca éktelenkedett a fenekén. (Videóra is került...)

2012. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Az elsőn besírtam. A házasság remélem jól sikerült.
2012. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
a zold kez nem maradt el senkinel
2012. aug. 26. 22:40
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Pap össze keverte a neveket a délelőtti páréval.
2012. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt hittem, hogy az elcseszett hajammal és az elcsúszott nappal, gyorsított, szar fotózással, ellopott sütiszázakkal, elírt tortával, elszakadt ruhával nekünk volt rossz lagzink. Nem-nem... nekünk ehhez képest még szuper volt :/ Szegény puncstortások, Istenem... meg az első, annyira rossz lehetett nektek, bakker, én inkább befogom a szám, komolyan, belehülyültem volna ebbe.
2012. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszony (vagy vőlegény, már nem tudom, de nem is lényeg) egyik barátja, nagy kemény legény, el akarta rabolni a menyasszonyt, de a lépcsőn leesett vele (nem estek nagyot szerencsére), de így is kék-zöld lett szegény menyasszony, meg koszos is, a ruhája meg elszakadt.
2012. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért az a puncstortás egy örök élmény lehet, a házasságlevél mellett el lehet tenni a kivágott cikkeket :DDD

Egyébként nem pereltétek be a cukrászdát?

2012. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek elég durva kellemetlenségek, amik el tudják rontani, de hogy írjak egy ciki dolgot is, a templomban a pap a menyasszonytól úgy kérdezte, hogy akarod-e ezt a nőt(...), de természetesen férfi volt, a vőlegény. A menyasszony meg mondta neki, hogy ő egy férfi :D
2012. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!