Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi értelme van egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van egy esküvőre kiszórni több millió forintot?

Figyelt kérdés

Milyen plusz érzést ad az egész ceremónia,hogy megérje ennyi pénzt egyetlen napra kiszórni?

Én idáig akartam de most voltunk pár esküvőn és teljesen elment tőle a kedvem. Kezdem úgy érezni teljesen felesleges,aki megteheti oké de nekünk nincs szülői hozzájárulás sem. Vélemények,pro és kontra?



2022. aug. 28. 04:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%

Ha a pár meg szeretné hívni a családját, barátait egy ebédre az esemény után, akkor már milliós eseménynél tartunk. Sajnos a hely, kaja pia már egy 40 fős esküvőnél is 1-1,5 milliós összeg.


Mi sem szerettünk volna drága esküvőt, de elkerülhetetlen volt, mert szerettük volna, ha a szeretteink velünk ünnepelnek, ekkor pedig elkerülhetetlen, hogy mindenkit megvendégeljünk. Emellé a menyasszonyi ruha és az öltöny is fontos a legtöbb embernek, elvégre az esküvő mégiscsak életük egy jelentős eseménye, ezért nem akar senki hétköznapi ruhában oltárhoz állni. És sajnos az olcsó menyasszonyi ruha is drága.


Pénz jön, pénz megy. Az élmények maradnak.

2022. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%

Annyiban árnyalnám az előzőt, hogy nem szükségszerűen milliós összeg a 40 fős esküvő, de minél több pénzt spórolsz, annál inkább az időddel, munkáddal fizetsz.


Nem egy cimborám csinált pl olyat, hogy a saját lakóhelyükön tartottak lakodalmat, ami sokkal olcsóbbá tette a bulit, de neked kell takarítani, koordinálni, téged b.tatnak a szomszédok. Sima kertesházi udvarban voltam így 80 fős lagziban, zseniális buli volt, de egyetlen köcsög szomszéd kihívta a rendőröket, ami megölte a az egészet azonnal.

2022. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lett volna pénzünk,de engem a hideg kirázott a saját lagzi gondolata.Inkább többet utaztunk.Arra költöttünk.Esküvő pár közeli baráttal volt.
2022. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes régen faluhelyen is voltak nagy lagzik szinte semmi penzből. Az asszonyok rokonok 1 héttel előtte összejöttek főztek sütöttek mindenki hozott adott bele amit tudott, stb.

Vőfély a rokonságból valaki. Fotós szintén valaki.

Igaz csak 1 féle menü volt és 1 féle bor.


Szóval ez csak akkor drága ha kiszolgáltatod magad és 5 féle menüt meg sört akarsz. A magyar embernek amerikais lagzi kell....

Igenis rongyrázás.

2022. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%

24-es, rendben, de azért ehhez azt is tegyük hozzá, hogy régen legvágták ehhez otthon a disznót/csirkét és nem majdnem 3000-ért vették a karaj kilóját.

Most ha te főzöl, akkor sem egy olcsó mulatság, már csak az alapanyagár miatt sem, ami egyre drágább lesz.

2022. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
68%
Faluhelyen lehet. De én mindig is Pesten éltem és fogok is. És én most vagyok fiatal, nem 50 éve voltam az. Az árak meg vidéken is magasak már. Én megértem, ha valaki nem akar nagy bulit meg sokat költeni rá, de azt nem, hogy valakit zavar, hogy egy vadidegen ember milyen esküvőt szervez magának. Igen nekem jobban tetszik az amerikai stílusú, de nem szólok bele abba, ha valaki csak két tanúval letudja szerda délelőtt 5 perc alatt, vagy falusiasan oldja meg a család segítségével.
2022. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, de mindenkinek a maga dolga mire szórja el a pénzét. Mi ennek sosem voltunk híve. Nem volt semmi puccparádé. Csak szűk család, pár barát, utána egy ebéd, torták és ennyi. Az egész nem volt 100 ezer ft sem.
2022. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!