Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Teljesen hülyének néz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hülyének néz?

Figyelt kérdés

Holnap esküvö és a mükörmös már 3 HÓNAPJA igérgeti , hogy holnapra megcsinálja a körmöm!

Úgy volt, hogy szerdán jön, nem az nem jó!

Mára megitn megbeszéltük este 8-ra, erre az elöbb hívott , hogy nincs itthon...keljek fel holnap reggel 5 KOR és akkor megcsinálja!

Könyörgöm holnap fodrász, sminkes, futkosás stb...

Szerintetek teljesen hülyének néz?


2010. szept. 24. 20:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%
Már azt hittem, hogy te, bocsi :D Bár tényleg elég fura lett volna :D
2010. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésre: igen teljesen annak néz, nem is értem, hogy miért hagyod, hogy bolondot csináljon belöled, úgy hogy ő meg belöled élne meg.


És akkor most ismét csökkentem a százalékomat.


De még is mi a bús franc történik ha nincs, ha nincs a kezeden mű köröm?!


Nem tudom ki hogy van vele de engem taszit az egész két lehtőség van az egyik ilyen vastag szar lesz ami nem hogy szép ha nem taszító, sztem nem is értem hogy nők ezért miért fizetnek. A másik a vékony és hosszú hegyes az már egy fokkal szebb, de az meg már őn és közveszélyes + akadályozza a nőket, a munkavégzésben mert se gépelni se kézel írni nem tudnak, vele. Többek között én ezért is tiltottam meg az alkalmazotaimnak, a viselését, és ez is egy olyan szabály amiért azzonali kirugás jár.


üdv,

Attila

2010. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak hülyének néz hanem szivat is.te meg hagyod.
2010. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Szoknyában vagy nadrágban mész? Mert ha nadrág, simán zsebre tudod dugni a kezed... ;) Amúgy áztasd be egy kicsit (vagy mosogass el), told fel a bőrt a körömágynál, reszelővel reszeld formára, és fesd ki egy egyszerű sima lakkal (lehetőleg azért menjen a ruhád színéhez). Én körmös vagyok (én írtam, hogy ugorj át), de nekem pl. teljesen rövid, egyszínű, és szerintem így is "megfelelő".


Amúgy jó lagzizást! :)

2010. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
16%

20:31 es hát te nagyon raj vagy

kirugsz vkit azért mert mükörme van:O ez egy alap igényesség. te nullát sem értesz a nőkhöz.

2010. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Bocs kérdező, de buta vagy, és ez a nő hülyére vesz.

Már a múltkori kérdésedben is leírták sokan, hogy keress mást.

Hát akkor te most műköröm nélkül maradsz.. :))


Ja, és utolsó: a műköröm nem alapigényesség, csak megsúgom. ;)

2010. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Te szorakozol sajat magaddal, mert a mukormost mar elkellett volna intezned, elmehettel volna egy masik varosba, ma mar minden utfelen lehet talalni.


De 1 ora alatt elkesziti, amikor ugyes.

2010. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de a műköröm mióta alapigényesség,mert általában a sarokra valókat látok vele.Sorry.
2010. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég lenne egy egyszerű lakkozás.
2010. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

ma 20:36

Drága Tesvírem!


Én teljesen simán kirguok bárkit aki valamely jogos vagy jogtalan szabályomnak nem felel meg. De speciel a műköröm pont olyan feltétel ami jogos, mert hogy a kedves hölgyek lassabban dolgoznak azzal a szarral, mint nélküle. Benne van a munka szereződésbe, hogy mit lehet és mit nem ezzen felül, nem lehet nőknek 2centinél magasabb sarkú cipőt, térdközépnél feljebb érő szoknyát, kivágot blúzt stb. Ez egy munkahely és nem kupleráj a mi űgyfeleink nem azért járnak ide mert itt szexy-k a munkatársnők. Ha nem mert jó szolgáltatást kapnak. Ja és igen, minden évben van legalább 4-5 olyan kollega aki ilyenek miatt repül. Ettől függetlenül azzon alkalmazottaim akikkel rég óta együt dolgozunk, kedvelnek, mert nem vagyok egy rossz indulatú bunkó, csak ha néhány alapvető szabályt nem sikerül betartani.


üdv,

Attila

2010. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!