Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Teljesen hülyének néz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hülyének néz?

Figyelt kérdés

Holnap esküvö és a mükörmös már 3 HÓNAPJA igérgeti , hogy holnapra megcsinálja a körmöm!

Úgy volt, hogy szerdán jön, nem az nem jó!

Mára megitn megbeszéltük este 8-ra, erre az elöbb hívott , hogy nincs itthon...keljek fel holnap reggel 5 KOR és akkor megcsinálja!

Könyörgöm holnap fodrász, sminkes, futkosás stb...

Szerintetek teljesen hülyének néz?


2010. szept. 24. 20:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

nem fog összedőlni a világ, ha nincs műkörmöd.

nem is értem, hogy képesek egyes nők minden hónapban egy kisebb vagyont kiadni, hogy egy darab műanyag lifegjen a körmükön.


egy kis erősítő és rendszeres ápolás sokkal olcsóbb és egészségesebb.

2010. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Atilla imádlak még több ilyen főnők kéne és akkor külföldi ismerősöm nem kérdezné meg reggel korán a kettesmetrón h nálunk minden nő prosti,pedig csak munkába mennek,Csak nálunk divat fényes reggel melóba suliba úgy öltözni mintha divatbemutatoóa utcsarokv vagy kisestélyre mennének.Nem azt mondom h zsákruha de a szexis és közönséges között van átmenet.És én eddig nagyon kevés nem közönséges műkörmöt láttam.
2010. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Hat de ha honapok ota igerget, hogy tudtal benne bizni? Igen, hulyenek nez, de csak azt lehet hulyenek nezni, aki hagyja magat es eleg nyilvanvalo, hogy te hagyod magad.
2010. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de én nem azt kérdeztem, hogy esztétikailag milyen egy müköröm, hanem azt, hogy hülyének néznek-e!

Soha életemben nem volt még mükörmöm!

Rágom a körmöm csúnyák, ezért szeretném "eltakarni"

A müköröm is lehet szép és igényes, nem feltünö szolid, szépen elkészített.

Ettöl függetlenül ez egy esküvö lesz amin minden ember szeretne szépen megjelenni!

A mai világban ezen nem csodálkozni kell!

Korral jár, fogyasztói társadalom vagyunk!

nehogy már veszekedjetek itt!:))

Van aki szereti a mükörmöket, van aki nem!

Nem vagyunk egyformák, de azért szerintem bocsánatos bün, ha egyszer-kétszer az ember szeretne jól kinézni,és szeretné szépnek látni a körmeit!

Ez is egy módja mármint a mü, a természetes egészséges körmök pedig még szebbek!

Téma lezárva!

2010. szept. 24. 22:05
 25/32 A kérdező kommentje:

Na most jön az okoskodás, köszönöm megértettem elsö mondtaból is, hogy hülye voltam!

Annélkül is , hogy hagytam volna magam!

Igy jártam, de ez mostmár legyen az én próblémám!

Jön a jól ismert mondás :

KI KORÁN KELL ARANYAT LEL....

Reggel már lesz körmöm,és jobb kedvem...

2010. szept. 24. 22:09
 26/32 anonim ***** válasza:
Te meg kérdezted hogy hülyenek néz e mi leirtuk h igen,ez miért is okoskodás?Húúúú,már nem is csodálom hogy miért.
2010. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

A parlamentbe nem veszekednek így mint itt!

Egy egyszerü kérdésböl eljutottunk odáig, hogy ki okoskodik és ki nem!

Ki szereti a körmöket ki nem, stb

Itt mindig valakié, kell, hogy legyen az utolsó szó, mindig az a hülye aki kérdez, és még véletlenül sem az aki terelte a témát:))

Aranyosak vagytok:))

ne veszekedjünk már folyton, nem elég stresszes az élet igy is!

Inkább dobjon már fel valaki egy jó témát és beszélgessünk:))

2010. szept. 24. 23:21
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne gyere kérdezni ide a kissé provokatív kérdéssel.Gondolhtad ch sokan utálják a műkörmöt ergó fogsz kapni hieget meleget plussz a kérdésedre a válasz egszerű igen.Amit leis irtunk sokan.Kettő te okoskodóztad le a válaszolót,nem csodálom h hülyének néznek mert sorry de az is vagy.A szellemi szinted a műkörömproblémádik tart sajnállak.
2010. szept. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Ez egy olyan oldal ahol kérdezni lehet nem de?

Akkor meg mi a problémád?

Tudod igen is örülök neki, hogy nincs nagyobb!!!!!

Mi a francnak tettél akkor megjegyzést???

kattintottál volna a vissza a gombra, ha nem érdekelt a kérdésem ennyi!

2010. szept. 25. 10:29
 30/32 anonim válasza:
Műköröm, műkarom. Jártál pl. Felsőzsolca árvízsúlytotta területein oda pl. nem kellene műkarom... nekem soha nem volt. Nem tudom, h. miért dívik mostanában ez a flanc, de nagyon gáz. 12 éves lányoknak is olyan műkaruk van, mint a mesebeli gonosz boszorkánynak....
2010. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!