Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam attol akit még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam attol akit még mindig nagyon szeretek, de nem birtam amiket csinált . Teljesen hülyének nézett. Mit tegyek? Én ugy érzem hogy egy kicsit ő is szeret még, de van b-nője is.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy munka lesz, de szépen lassan el kell fogadnod, hogy szétváltak az útjaitok. Ha neki már másik párja van, akkor csak egyoldalú a szerelem.
2009. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ember alapos ok/ok miatt válik el, nem hirtelen felindulásból. Ha hülyének nézett, valószínű legközelebb is annak nézne. Hagyd őt és felejtsd el, nézzen más nőt hülyének!
2009. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el de gyorsan. Semmi értelme újrakezdeni vele, maximum csak akkor ha úgy el tudod fogadni, ahogy korábban nem sikerült. Mert nem fog megváltozni és ha nem tudod azt elfogadni, amit korábban sem tudtál, akkor megint szenvedni fogsz.
2009. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek!Én is nagyon szeretem azt aki még nem tudja ,hogy elakar válni vagy sem.Neki is van barátnője.Ha hamarosan nem tud dönteni én teszem meg és elválok.Álítólag még engem is szeret valahol,de akkor miért keresett barátnőt?Én is megprobálok "új életet" kezdeni,ami nem könnyű,ha nagyon szeretünk valakit.Én is megtettem és elnéztem sok mindent,de ha hülyének néznek azt nem türöm!Próbáld meg elfelejteni,kezd újra!
2009. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt már páran leírták előttem: felejtés.

De mindenféle ügyes trükkökkel vissza is szerezheted és tönkre is teheted az életedet nyugodtan.

Ez az ember ilyen. Ha egyszer ennyibe nézett téged, akkor mindig is ennyibe fog.

Nekem nem férjem, barátom volt ilyen. Olyan ügyei voltak, hogy a hátamon felállt a pihe. Egyszerűen pszichopata vonásokat lehetett tapasztalni a viselkedésében. Ennek ellenére szerettem. Még akkor is szerettem, mikor azt mondtam, hogy vége. Sőt... évekig szívdobogást kaptam, ha találkoztunk.

Azóta férjhez mentem, szép kicsi fiam van. Most is azt mondom, jól tettem. mert mi van, ha hozzá megyek?

Nem támasz, nem apa, nem férj.

Akárhogy fáj érte a szíved, használd az eszedet. Tereld a gondolataidat, keress mást.

2009. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!