Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hallottatok mar olyanrol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok mar olyanrol, hogy lanybucsura valaki hozni akarja a gyereket a menyasszony megkerdezese nelkul?

Figyelt kérdés
Nekem eleve fura, hogy ez a kerdes egyaltalan felmerul. Vagy megtudom oldani a felugyeletet, vagy megmondom, hogy nem tudok jonni es talalkozunk az eskuvon. De a megkerdezes nelkul kijelenteni, hogy gyerekkel jovok, eleg meredek. Velemenyeket varok.

2022. aug. 30. 18:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

Haha, reflexből vágtam volna rá, hogy "nem édesem, nem jössz".


Munkahelyre, leánybúcsúra, meg egy csomó helyre nem való gyerek. Pont ahogy a kutya sem való élelmiszerboltba. Pont.

2022. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
3%

A barátnőmnek jövőre lesz esküvője, engem kért fel koszorúslánynak. A lánybúcsúján 4 hónapos lesz a gyerekem, az esküvője napján 7.

Még két olyan rokon, barátnője lesz a lánybúcsún ahol az egyik résztvevőnek 3 hónapos lesz a babája, a másiknak meg szintén 2 vagy 3.


Ők nagyon picik lesznek még, hogy több órára magukra hagyjuk őket egy buli kedvéért. Ezt a barátnőnk is megértette, úgyhogy nem tudom milyen lesz a lánybúcsúja, de a babákat is várja :D

Az esküvőjén majd már jobban az apukákra tudjuk bízni a gyerekeket.

2022. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
98%
13-as, és ti komolyan visztek majd 2-3 hónapos babákat lánybúcsúra?
2022. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Az nagy buli lesz

Mindenkinek...

2022. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyenek miatt rühellik a gyerekeseket
2022. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ők nagyon picik lesznek még, hogy több órára magukra hagyjuk őket egy buli kedvéért. Ezt a barátnőnk is megértette, úgyhogy nem tudom milyen lesz a lánybúcsúja, de a babákat is várja"


Tudod, erre nem az a megoldás, hogy akkor szinte még újszülötteket visztek egy lánybúcsúra, hanem az, hogy nem mentek. Ilyen az anyaság, lemondással is jár.


Az én gyerekem 5 hónapos volt, mikor lánybúcsúra mentem, eszembe nem jutott volna menni. Jeleztem, hogy elugrok 2 órányit, aztán jöttem haza, addig az apjával volt.


Majd ha megszületik, megtudjátok, hogy egy ekkora babát nem hurcolunk ilye helyekre.

2022. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy leánybúcsú hadd szóljon már a menyasszony megünnepléséről és ne a gyerek hajkurászásról... Akkor is, ha nincs vetkőzős fiú és pénisztorta, hanem csak egy szolidabb buli. Ez legyen a barátnőkkel eltöltött este, ahol lehet nyugodtan beszélgetni, felszabadulni és nem azt kell figyelni, hogy Milánka épp mit szedett le és mit készül a földhöz vágni.
2022. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez elég meredek. Nem illik semmilyen programra semmilyen extra vendéget hívni megkérdezls nélkül (tudom, az ősanyák emiatt a vélemény miatt a torkomnak ugranak, mert "a gyerek más", "én a gyerekemmel együtt vagyok egy csomag")... ráadásul azért még ha nem is kifejezetten "szabados" leánybúcsúról beszélünk, akkor is gyakran van leánybúcsún olyan program, ami nem feltétlen gyereknek való. Én nem szívesen buliznék, innék alkoholt úgy, hogy egy gyerek bámul az arcomba egész végig... meg azt a gyereket valakinek pesztrálni kell, sokszor rá van sózva egy gyantlan vendégre, vagy a gyerekhez kell igazítani a programot...
2022. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen a program, akkor sem gyerekkel kell menni.Elég bsj, ha anyuka nem annak örül, hogy egyedül kimozdul.
2022. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de abban a másodpercben mehetne is haza.
2022. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!