Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hallottatok mar olyanrol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok mar olyanrol, hogy lanybucsura valaki hozni akarja a gyereket a menyasszony megkerdezese nelkul?

Figyelt kérdés
Nekem eleve fura, hogy ez a kerdes egyaltalan felmerul. Vagy megtudom oldani a felugyeletet, vagy megmondom, hogy nem tudok jonni es talalkozunk az eskuvon. De a megkerdezes nelkul kijelenteni, hogy gyerekkel jovok, eleg meredek. Velemenyeket varok.

2022. aug. 30. 18:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%
12-es, tényleg úgy gondolod, hogy el kell cs.szni a barátnőd lánybúcsúját a gyereküvöltéssel? Gratulálok.
2022. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

A #12 esete azért más, mert ott eleve így beszélik meg a menyasszonnyal. Gondolom ő úgy van vele, hogy ha másképp nem tud a barátnőivel találkozni, akkor szerveznek egy kicsit visszafogottabb, csendesebb összejövetelt, max 2-3 órás délutáni programnak, ahova a babákat is elviszik, lesz süti meg kávé és csókolom, megvolt a lánybúcsú, egy kis csajos program keretén belül. Ezzel amúgy szerintem semmi baj nincs, hiszen a menyasszony is (meg minden meghívott) úgy készül és erre számít.


Na de amikor a menyasszony meg úgy az egész bagázs egy ereszdelahajam hajnalig tartó bulikázásra készülne, iszogatással meg pénisz formájú tortával esetleg táncos fiúval vagy diszkóba menős esetleg füves sütit árulós programmal, akkor azért eléggé pofátlanság csak úgy beállítani egy akárhány éves gyerekkel is, hogy na akkor most jöttünk, és inkább küldjük el a táncos fiút, mert mégis mit lát a kis Jancsika. Hát na, ez azért így tényleg elég gáz, és elképzelésem sincs, hogy egy anyának mégis hogy az égbe juthat eszébe ilyen ötlet. Ha nincs kire bíznia a gyereket, az sajnálatos, de még mindig jobb ötlet akkor nem menni egyáltalán a buliba, mint egy kicsinek nem való programra elrángatni szerencsétlent, hogy azzal gyakorlatilag mindenki estéjét tönkretegye.

2022. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Imádom a gyerekeket, de ha valaki a lánybucsumra gyerekkel akart volna jönni hát biztos hogy megmondtam volna azonnal hogy nem!

És nem azért mert olyan durva folgok történnének de egy gyereknek semmi keresnivalója egy lánybúcsún. Alapból az ember S legjobb barátait esetleg olyan rokonait hívja meg akikkel jól tud szórakozni önfeledten ebbe hogy férne már bele egy gyerek akire oda kell figyelni, ha éhes, szomjas, fáradt?! Majd akkor az egész nap/este arról szólna hogy éppen milyen gondja van.

2022. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt a problemam, hogy van egy csoport ahol szervezkednek, mindenfele alaku kiegeszitok, igazan bulizos este lesz (en ugy szeretnem) . Es abban a csoportban tenykent volt kozomve, hogy o csak delutan 4-tol(kezdestol) 8-ig lesz mert hozza a gyereket. Persze ugy, hogy en nem tudtam rola. Es szolt valaki, hogy hallod nem tudhatsz elmeletileg semmit de ezt tudnod kene. Egybol mondtam, hogy azonnal mondja meg neki valaki, hogy ne, mert en nem szeretnem. Ami kiabrandito volt hogy jopofizas ment, es senki nem merte neki megmondani...... Nekem kellett megmondani neki, hogy nem szeretnem, ami azonnal sertodest szult, hogy o nem tudja megoldani a felugyeletet es engem akart megtisztelni, eleg fennhangon. Ugyhogy most meg en vagyok a rossz! Sot, egy masik lany irt a szervezonek, hogy hallotta mi tortent es "eleg erdekel a hozzaallasom a gyerekekhez, igy o sem jon, koszi a megertest". Iszonyat rosszul esik. Imadom a gyerekeket, semmi bajom veluk, de nem oda valo, szerintem ez nem babazsur. Orulok, hogy mas is igy latja, nem csak en.
2022. aug. 31. 19:14
 25/30 A kérdező kommentje:
"Tenykent volt kozolve" es "eleg erdekes a hozzallasom a gyerekekhez" bocsanat az elirasokert.
2022. aug. 31. 19:16
 26/30 A kérdező kommentje:
Ugyhogy most ketten mondtak eddig vissza, egy olyan dologert ami fel sem szabadott volna meruljon szerintem, es meg en vagyok a hibas, a szemet, a gyerekgyulolo, aki nem ertekeli, hogy megtiszteltek volna a jelenletukkel. Nem tudom hova fajul a vilag, komolyan.
2022. aug. 31. 19:17
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 2 csajrol már kiderult kik ők valójában

Ne band

Ez a te napod, nem babazsur

2022. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Uhh.. de a többieknek is alapból lehetett volna már annyi esze hogy közli akkor. Figyelj .. ez egy lánybúcsú... Ide ne hozd már el a gyereket legyszives. Ha nem tudja megoldani akkor nem jön el... Nálam is volt aki ezért nem jött mert kisgyereke volt és nem tudtam kire bízni. De az hogy pluszban megsértődik a másik is. Vicces nagyon ez a nap rólad szól alapvetően miattad van, illene megtisztelni téged vele és ez nem azt jelenti hogy nem szereted a gyerekeket..


De emlékszem gyerekként minket se vittek el anyámék mindenhová ami nem gyereknek való oda nem mentünk. Ezen mit nem lehet felfogni. 24-es voltam .

2022. szept. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez ilyen csinált indoknak hangzik.


Van ez a típusú ember, aki egyrészt szeretne fontosnak lenni, vagy legalábbis annak látszani, meghívva lenni mindenhova, de ugyanakkor nem akar menni.



Emiatt kellett a mondvacsinált dráma, ők mint ősanyák tetszeleghetnek, és te el leszel küldve a fenébe.



De lefogadom, hogy ha 2 év múlva mondjuk gyerek program lenne, ahova vinnéd a tiédet, onnan is kifúrnának valami indokkal.



Az ilyen hagy menjen.


Ez már nem általános iskola, az ilyenekkel nem kell barátkozni.

2022. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Dorka900 ***** válasza:
100%

Én voltam egy ilyen lánybúcsún :D A menyasszony eléggé vallásos, ez a két barátnő is, alapvetően meg volt kérdezve, jöhetnek-e a babák, a menya igent mondott, mi érdeklődéssel vártuk, mi lesz ebből :D


Vidéken voltunk, volt szállásunk is. Az egyik anyuka rokonai ott laktak , ezért ebéd után/ esti program előtt az apuka elhozta a babát egy szoptatásra, de aztán mégis az anyja mellé keveredett éjszaka a mi szállásunkra a baba, mellette aludt, össze is fosta az ágyneműt, a szállásadó arcra egy élmény volt másnap reggel :D De velük amúgy sok gond nem volt.


Na de a másik anya...kezdődött azzal, hogy szombaton volt a lánybúcsú, ő csütörtök este!!! szólt, hogy hát ő nem tud hogyan lemenni, nincs kocsi meg semmi, valaki vigye őket le. A menya húga ment kocsival meg én, szóval már tudtam, hogy ezt beszoptam, nálam volt hely, mondom üsse kavics, leviszem őket is. Erre, hogy de neki nincs gyerekülés...na már itt elrúgta nálam a pöttyöst, hogy hát én egy 3 évest meg egy 4 hónapos babát nem fogok autópályán ölben vinni, ott szomorodjak meg, menya húga ezt le is rendezte velük.


De még erre sem mondta azt, hogy ő nem jön, ó nem :D Nem is tudom honnét, átszállással, hordozóval mindennel lejött a férjével együtt, és amíg mi programoztunk, a férje pesztrálta a gyerekeket, aztán jött át vonattal a szállásra (jelzem, kb. 40 fok volt aznap) Rossz volt nézni. A többiek el voltak alélva, hogy milyen rendes férj. Nos, nekem pl. nagyon rendes férjem van, tényleg mindenben segít, na de erről a papucs meg a csicska szó volt az első, ami eszembe jutott, ahogy folyt a csávóról a víz, ahogy cipelte a két gyereket...nagyon szürreális volt. Aztán ebédnél a csávó kinn állt az utcán a nagyobbikkal, hogy hát megvárja, amíg eszik az asszony, úgy ment ki a menya, hogy jöjjön már be ebédelni, ne vicceljen. Ez megtörtént, erre ott az asztal mellett anyuka kikapja a mellét, hogy akkor szoptat, ami miatt nekem ne essen senki, én támogatom, hogy ne a büdős budiban szoptasson valaki, de ott asszem konkréten volt baba-mama rész a mosdóban. De oké, ez még semmi, de az ebéd végén megfordította a széket és ott az asztalnál elkezdte pelenkázni a gyereket...barátnőm szeme akkor lett, mint két cintányér :D


De a lánybúcsút úgy nem zavarták meg nagyon, barátnőmmel lefekvésnél röhögőgörcsben fetrengtük, ahogy felevenítettük az eseményeket :D

2022. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!