Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy "kell" táncolni egy esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "kell" táncolni egy esküvőn?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz az esküvőm, viszont fogalmam sincs hogy kell táncolni. Sosem szerettem, esküvőn se voltam még csak gyerekkoromban. Retro magyar zenék lesznek, ezekre hogyan szoktak táncolni? Egyedül vagy párban?

2022. aug. 31. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék bunkó lenni, de csak egy héttel az esküvő előtt merül ez fel benned, valamint nem néztél utána, hogy a zenékhez milyen táncokat szoktak párosítani... ?

Nem hallgatok magyar retro zenét, nem tudom, arra mit "illik", de ez a te esküvőd, úgy táncolj, ahogy te szeretnél. Ha mindenki táncol (és felteszem ez lesz) akkor úgyse téged fog bámulni az egész násznép (pláne ha ittak már), szóval engedd el magad és élvezd.

2022. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondenki úgy táncol ahogy tud. Tényleg nincs kőbe esve semmi. De ha nem szeretsz táncolni mindegy hogy táncolsz nem fogod szeretni.

Szerintem párszor kedvcsinalónak beállhatsz de nem kell hogy sokáig ropd akkor se ha te vagy a vőlegény. Ha egyszer nem akarsz nem kell erőltetni sokáig. Beszélgess az emberekkel meg amit szoktak ilyenkor..

2022. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy táncol, ahogy szeretne. És minden zenére lehet / szoktak manapság egyedül is, párban is táncolni, kiv. a tipikus társastáncos zenékre (keringőzenék pl.).
2022. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hellmano ***** válasza:
27%
Majd bekapsz pár löttyöt aztán mozgat az, ha te nem akarsz. Kezeddel/lábaddal kalimpálj azt jó lesz az esküvőre meg ilyen retro shit zenékre...
2022. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinezel egy tancot aztan megtanulod. Ebben rengeteg alapmozdulat is benne van ha kell majd a vendegekkel is tancolni


Tanc

[link]



Oktatas

[link]

2022. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Ríszegen!
2022. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó bakker,jókor jut eszedbe gratulálok.Amúgy ha én nem tudnék táncolni, eleve

olyan esküvőt szerveztem volna magamnak,amin nincs tánc.

2022. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem kell. A tánc csak egy lehetőség annak, aki akar/szeret. Én sosem táncolok, nem szeretek. Esküvőmön sem fogok.
2022. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!