Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az gáz, ha a menyasszony nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a menyasszony nem tud táncolni az esküvőn?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy most lesz nemsokára az esküvőm, (én leszek a menyasszony) és mindenki menyasszonytáncot akar, holott mondtam, hogy nem lesz.

Annyira lelkes lenne eziránt az invitált társaság, hogy nem tudom, hogy mi legyen. Nem az a baj, hogy ne örülnék neki, hanem az, hogy olyan merev vagyok mint a franc és nem tudok táncolni. Hiába tanultam. Ortopéd mozgásom van még lötyögés közben is. Max valami robot táncot betanulhatnék, de az meg hogy nézne már ki?


Valakinek van valami tanácsa vagy ötlete?


2017. szept. 27. 12:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Táncoltam én már keringőt szalagavatón és gólyabálon is, de nem volt túl jó látvány hiába volt gyakorlás..
2017. szept. 27. 12:16
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se fogok táncolni. Nem tudok, nem szeretek.

Bár a miénk kis esküvő lesz, nem is templomi.

Szűr baráti kör, ebéd a trófeába. és ennyi, utána én sietnék nászútra, hagyjanak :D

2017. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekünk is csak polgári, meg szűk baráti kör és családdal vacsora a trófeában:D De attól még sajnos mindenki nagyon táncos lábú csak én nem.
2017. szept. 27. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, bedobsz pár felest és nem fog èrdekelni, hogy nem tudsz táncolni. ;)
2017. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Omg, ti is Trófeáztok? :D pacsiii :D


Sok boldogságot ^^

2017. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a nagy ruhában úgyis csak körbe-körbe tudsz és menyasszonytáncnál 15-20mp-t kibírsz mással. Kicsit gyakorolj édesapáddal és menni fog, tényleg nem nehéz
2017. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4-essel egyetértek. ;)

Figyi, a kutyát nem érdekli, hogy hogy mozogsz, de tényleg! Nem ez a lényeg.

Csak engedd el magad, és hagyd, hogy vezessenek!

Én sem igazán tudok táncolni, de a menyecsketáncom életem egyik legnagyobb bulija volt, sorban álltak az emberek, h megtáncoltassanak, de ilyenkor nem azt figyelik, hogy te hogy táncolsz, csak az a lényeg, h táncoljanak egyet a menyasszonnyal.

Én sem tudok táncolni, de tök jól éreztem magam, és ez a lényeg, ezt szeretnék a vendégek is!

No para, hajrá! ;)

2017. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Az én esküvőmön se volt menyasszonytánc, nem tudok táncolni, feszengve érzem magam minden szituációban mikor néznek, szerepelnem kell, középpontban vagyok. Kiselőadást se tartottam a suliban, még az aktivity játékot is utálom, mert a barátok /család előtt is totál lefagyás van. De nàlam férjem megértette, vőfélynek elmondtuk nem lesz, a násznép meg max. a lagzi legvégén észrevette, hogy nem volt. Szerintem férjemen kívül két emberrel táncoltam a lagzin, a többi ilyen körtánc egyet jobbra egyet balra volt.
2017. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, mert a ti napotok, de kár lenne kihagyni, ha sokan ennyire akarják. Nehogy a hangulat rovására menjen!


Gondolj bele a szeretteid lesznek ott, ők úgy is ismernek és szeretnek akármilyen is a mozgásod! :) Egyébként meg egy kis alkohol és szuper lesz minden!


+1: A mi ceremóniamesterünk úgy alakította a mennyasszonytáncot, hogy mindenkivel kb. fél-1 percet táncoltam csak, sőt volt, hogy konkrét családokkal egyszerre körtáncoltunk! Egyáltalán nem volt se megerőltető, se kínos!

2017. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, felétek mi a menyasszonytánc, nálunk annyi a lényege, hogy minden rokon/vendég megforgatja a borítékért "cserébe". Ehhez tál nagy tánctudás nem kell, billegsz jobbra-balra, ha odalép a vendég, akkor forogsz vele kettőt.
2017. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!