Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn felkért táncolni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn felkért táncolni. Gáz ha bejelölöm?

Figyelt kérdés

Egy nálam kb.8 évvel idősebb , de nagyon cuki srác felkért táncolni az esküvőn 2*is. Olyan jó volt,Istenem! :( Még sose táncoltam fiúval (családban lévő fiúkon kívül).Egymáshoz simultunk.(Ez amúgy nem volt kellemetlen neki?Mert összeért úgymond a testünk ,de ő nem hátrált,nem lassúztunk)

Viszont részeg volt,azt se tudom hogy emlékszik e majd erre ..Nem gáz ha én a fiatalabb lány jelölömbe?

Köszönöm 16L



2017. aug. 20. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem gáz..akik meg azt mondják úgy berugtak hogy nem emlékeznek semmire, azok általában túloznak..ha a pasi tudott táncolni akkor emlékezni is fog :D én örülnék ha bejelölnél..mármint a helyében
2017. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

16 évesen körberöhögnélek ha bejelölnél, játszadozz inkább a maciddal.


:D :D

2017. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
#2 a válaszod alapján téged kéne körberöhögni, de még csak vicces se vagy, hanem egy bunkó tirpák. lehet hogy szegény lány 16 évesen komolyabb felfogású nálad.
2017. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

#1


Véleményt írtál, te neked kellene egy kislány, nekem nem.

Te leírtad a véleményedet, én is.

De szerintem neked maximum a kis csitrik között lenne esélyed és úgy kapnál rajta, mint tyúk a ...

Ez mindent elmondd rólad! Szánalmas vagy öreg!

2017. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha táncolt és nem csak dűlöngélt akkor annyira nem lehetett részeg hogy ne emlékezzen a történtekre.
2017. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó válaszoló:nem dőlöngélt csak,forgatott is

2017. aug. 20. 14:27
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jelöld be
2017. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bejelöltem ,de megbántam.. Ugyan egyből visszajelölt,de arra számítottam hogy rám ír/likeol,de semmi.Pedig este valami volt köztünk,lehet megijedt a korom láttán vagy valami.

De most olyan gáznak gondolom hogy bejelöltem

2017. aug. 20. 17:42
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Igen, gáz, mit akarsz egy - elvileg - felnőtt férfitól? :)


Vagy akkor megírhattad vna neki, hogy szia, szimpi voltál, stb., nem csak jelölgetsz random.

2017. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy majd ő fog rám írni..Én ràírni nem merek mert az már tényleg nagyon gáz lett volna, így meg jeleztem hogy érdeklődöm iránta
2017. aug. 20. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!