Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn átöltözik a násznép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn átöltözik a násznép is. Ez csak nekem újdonság?

Figyelt kérdés
Idén voltunk több esküvőbe is és azt tapasztaltam, hogy nem mindenki, de sokan átöltöznek az este alatt. Van, aki a szertartás után, van olyan, aki a vacsora után és olyanokat is láttam, akik akkor amikor a menyasszony. Az egyik lányt megkérdeztem mi az oka és szerinte ez ilyen szokás, de nekem ez ismeretlen. Először arra gondoltam, hogy a "bulisabb" részre vesznek fel kényelmesebb ruhát, de ahogy megfigyeltem nem ez a lényege. Ti találkoztatok már ezzel?
2022. szept. 10. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én is átöltöztem, de csak kényelmi szempontok vezettek :D nem akartam a magassarkúmban szerencsétlenkedni a tánc alatt, meg letaposni a ruhám szegélyét...
2022. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk nem divat, szerintem ez régi dolog lehet. Onnan gondolom, hogy amikor mutattam a nagymamámnak, hogy miben leszek az unokabátyám esküvőjén, akkor a mama azt mondta, hogy "Milyen szép, akkor ez lesz az egyik ruhád?"

Nem is értettem, erre a hülye anyám is beleállt, hogy deeee, át kell öltözni. Én meg beintettem, hogy ebben a ruhában maradok (szép, elegáns koktélruha volt).

Még amúgy én is a kényelmi szempontot tudnám elfogadni. Sokan éjfél után átöltöztek (egyik régebbi lagziban, amiben voltam), ők már jóformán egy sima, csinosabb nyári ruhát vettek fel, de akkor már kb. asztalon táncolt mindenki.

2022. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Azért kellemesebb egy laza ruhában végigülni a kajálást, mint a hivatalos szépben, amiben magát a szertartást. Én is átöltöztem mindegyiken, egy sima ing kényelmesebb, mint a szmoking vagy az öltöny.


Kínosabb úgysem lehet az öltözéked, mint a vőfély nevetséges parasztinak szánt gúnyája vagy a minden esküvő kötelező kellékének az ún. "zöldzakós embernek" ruházata (idézet következik az ásés blogról):


„Zöld zakós ember” állandó főszereplőnek levés bármilyen esküvőn. Eleve már magában fogalom hordozás: zöld zakós ember = mérhetetlen ízléstelenséggel felöltözés, zöld, lila, hígbetegfos színekben pompázó öltönyt magára ráncigálás, ehhez zsinór, esetleg amerikai nyakkendő kötés.


Alapkövetelményként 10 centivel rövidebb nadrághúzás, fehér pamut, esetleg két kis teniszütő emblémás zokni folyamatos kilátszás, szürke vagy öltönyhöz harmonizáló barna műbőr papucscipő húzás.


Vendégseregből leghangosabbnak levés, mindenkivel kötelező tüskék ivása, ezáltal természetesen mindenki előtt elsőként beb**ás. Már vacsorához komoly állapotban leülés, zakó felrakás szék háttámlájára, nyakkendő hátradobás, ingujj feltűrés, de első kanál zsíros húsleves k**aisten, hogy magára öntés, jobb esetben csak nadrágra. Hülye kis buta arccal maroknyi szalvétával folt törölgetés, feleség ingerülten kiverés szalvéta kézből, és konyháról kért vizes ronggyal törölgetés.


Férj hátradőlve ezt hagyás és közben pincértől már új tüskék rendelése: „Főnököm egy deci felest kérek !!!!”


Folyamatos tószt mondáshoz készülődés, állandó elemelkedés rogyasztott lábbal székről, de feleség „nyughass már” mondással visszarántás.

2022. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Normalis.

Eskuvore kell a mwnyasszonyi ruha vendegeknek is elegancia.

Aztan jön a lagzi része a menyasszony és párja atoltozik menyecske ruhaba a pasi hasonloba es a nasznép is atoltozik lagziba valo kényelmesebbe.

2022. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Nalunk is alap norma mindenhol.
2022. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak max tánc miatt kenyelmesbe
2022. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez olyan szánalmas és nevetséges is...milliókat költ valaki a csicsás álomesküvőre, aztán szertartás után mackógatyában kólát vedelnek a földön:DDD


Elképzelem a fotósorozatot és videofelvételt az eseményről és csak röhögök:DDDD

2022. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem is hallottam még ilyenről.
2022. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
7-es, pont ezért én sem akartam (2-es voltam). Megtaláltam álmaim koktélruháját, majd pont átöltözök éjféltől valami laza cuccba, azt:((((((((((
2022. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Mindig átöltöztem.És mások is.Általában vacsora előtt,után.Addig ruhában vagyok,utána nadrág,felső.Kivéve,ha 40 fok van,akkor másik ruha,meg leveszem a harisnyát.Még nem vtam olyan lagziban,ahol nem öltöztek át.
2022. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!