Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt egy héttel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt egy héttel a vőlegényem nagymamája ezt írta, nyeljük le?

Figyelt kérdés

Facebookon a jegyes képeink alá kommentelt a fotós oldalán, hogy nem jó képek, szomorú hangulatúak és nem látszik eléggé a vőlegény.

Vőlegényem megkérte, hogy szedje le a nyilvános kommentet. Erre már itt tart a történet:

„Ha akkora problémát okoztam, nem megyek szombaton. Ezt nem szeretném, ha tovabbgyűrűzne, vagy kettőtök között gondot okozna. Egyébként is vagy tudom magam olyan -formába hozni, hogy el tudjak menni, vagy nem. Öntsünk tiszta vizet a pohárba, nem csípem a kavarást, inkább félreállok.

Régóta ez a legjobb taktika. Akinek nem tetszik velemkapcsolatba valami, az már nem az én problémám. Puszi.”

Ti mit tennétek?



2022. okt. 2. 12:20
A kérdező szavazást indított:
Nyeljük le, vágjunk jópofát, örüljünk, hogy még él
Nyeljük le, de már nem lesz olyan a viszony, mint előtte
Mondjuk, hogy akkor ne jöjjön
62 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
46%
És most helytálló a kritika? Tényleg szomorúak a képek és nem látszik jól a vőlegény?
2022. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

Hát ti ismeritek a nagymamát, simán lehet, hogy csak írásban bénán fejezi ki magát.


De teljesen ismeretlenül én erre inkább azt mondanám, hogy maradjon akkor otthon. Félnék, hogy a fél esküvő az ő hisztijéről meg sértődöttségéről szólna és a franc se akarna ilyet a saját esküvőjére. Mondjuk szinte biztos vagyok benne ez alapján, hogy fejben már nem oké neki valami. Nem illik ilyet írni jegyes képek alá, teljesen mindegy, hogy tényleg rosszak-e a képek vagy sem.

No meg azzal kell számolni még ez esetben, hogy addig hallgathatjátok majd azt, hogy "őt bezzeg ELKÜLDTÉTEK az esküvőről", amíg él...

2022. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Mások szerint és szerintünk sincs baj a képekkel. De még ha így is gondolja, négyszemközt is közölhette volna.
2022. okt. 2. 12:33
 4/46 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem legyen ott a nagymama, később ti is és ő is bánnátok, ha nem menne el. Miért kéne egy komment/beszólás miatt nem elmenni ?
2022. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez a fajta stilus nagyon nem szimpatikus. Azert ilyen kommentet akkor sem illik nyilvanosan odairni, mert megalazo. Szerintem az idosebbek nem nagyon fogjak fel, hogy azt masok is latjak. En egy szora azert elkapnam a mamat, jatsszunk nyilt lapokkal, ne magyarazkodjon mert ez igy nekem nem tunik egyenesnek tole.
2022. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy végleg elromlik a viszony, ha most nem jön, mintha mi nem akartuk volna meghívni.
2022. okt. 2. 12:35
 7/46 anonim ***** válasza:
98%

Egy esküvőnek a házasulandó párról kellene szólnia. Mindenki másnak csak annyit kellene tenni hogy gratulálnak, és megpróbálnak osztozni a fiatalok örömében. Akinek ez nem megy az nem menjen el az esküvőre.

Nem illik ilyenkor cirkuszolni, beszólogatni, véleményt nyilvánítani. Ilyenkor illik a rokonoknak visszavenni az egóból. Ha a nagymama szereti az unokáját akkor osztozik az örömében és csendben marad. Ha nem ért egyet valamivel akkor ne menjen el. De azt ne várja, hogy majd mindenki vele foglalkozik meg a sértett egójának a fényezésével. Ez nem az ő napja lesz, hanem a fiataloké.

Ha nektek megfelelnek a képek, akkor nem kell törődni a nagyival. Ha elég intelligens akkor szépen csendben elmegy az esküvőre, és megtiszteli az unokáját azzal hogy nem duzzog. Ha nem megy az az ő baja, az ő döntése.

2022. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
76%
Miért baj, ha negromlik a viszony? Legalább le lehet szarni.
2022. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
14%
De aztán a nagyi öröksége se kelljen, ha ő nem kellett! >:)
2022. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
86%
Mondjatok neki persze a sajat stilusaban,h ha ennyire fel fuj egy ilyen dolgot magaban ilyen idos koraban, akkor duzzogjon csak. Ha akat jon ha akar nem, az o dolga ra bizzatok. Es ha akartok a vegere irhattok valami lelekani dolgot annak jegyeben szeretnetek h menjen vagy nem. Ha igen akkor azt h de ha nem jön akkor azt megjegyzitek a jovoben neki hiszen nem kis nap ez ahol minden mas rokon is ott lesz es feltunik nekik a hianya majd. Ha meg nem akkor meg valami kis poaztagressziv sertés vagy nagyon burkoltat.
2022. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!