Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennétek egy Jamaicai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennétek egy Jamaicai sráchoz? (tovább lenn)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel első látásra egymásba szerettünk, a családja is szeret engem, azt mondják, hogy pont a fiúkhoz való vagyok. De ti feladnátok az egész eddigi életeteket és hozzámennétek? Idegen országba költöznétek? Megtanulnátok a nyelvet? (csak sajna németül tudok perfekt, angolul soha nem tanultam) Bevállalnátok egy új kultúrát? (feketék)

Nem tudom mit tegyek! Úgy érezzük mindketten, hogy egymás nagy szerelmei vagyunk! Ti mit tennétek a helyemben?


2010. szept. 29. 18:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
A helyedben egy percig sem gondolkodnék. Én már nagyon régóta várok a szerelemre, de nem jön, és ha te ezt most megtaláltad, és akkor ne hagyd veszni. A szerelem legyőz minden akadályt, nem?:))))
2010. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

:)

Igen, én is nagyon rég várok már a szerelemre, és soha nem hittem az első látásra szerelemben, de most megtörtént és nem akarom elveszíteni. :)

Köszönöm a válaszokat !:)

2010. szept. 29. 19:06
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Aki mer az nyer. Naná hogy mennék. Végtére is nem egy arab mágnáshoz mész, aki nyolcadik feleségnek akar. Elegendő pénz legyen nálad, plusz a nagykövetség telefonszáma aztán indulás ::D
2010. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
uhh! köszi kedves utolsó! nagykövetség számára nem gondoltam volna. :)
2010. szept. 29. 19:34
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is azon a véleményen vagyok mint már egy korábbi válaszadó.

Ha van rá lehetőséged, akkor házasság nélkül menjél ki vele, ismerd meg az országot, a kultúrájukat teljesen, ismerd meg a családját, rokonait teljesen, és ha minden oké, akkor jöhet a házasság.

2010. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igaz, ez így lenne a legjobb! :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 29. 19:51
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Én tuti megpróbálnám a helyedben.Meg kell próbálni,aztán ha nem megy,akkor még mindig dönthetsz a hazaköltözés mellett.Én csak pár száz km-re jöttem el,de az sem volt könnyű döntés,mert én is feladtam mindent és teljesen új életet kezdtem a nulláról.Ez 5 éve volt,mostmár férj és feleségként éldegélünk és megtanultuk,hogy csak egymásra számíthatunk.


Sok sikert!Jamaicában is van internet!Majd írj onnan is nekünk!

2010. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

én is megpróbálnám:) a szerelem mindent legyőz! mondta a sün....:D

viccet félretéve: ha szeretitek egymást, miért ne? ha nem megy, hazajössz, akkor mi van? majd találsz mást. és ha sikerül? ezerszer jobban jársz, mint itthon:S

ő nem akar itt maradni?

2010. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Abban maradtunk, hogy ő jön Magyarországra. :)

Úgyhogy karácsonykor már együtt leszünk! :)))

Utolsó előtti! Te hová költöztél? Melyik országba?

2010. okt. 13. 18:08
 20/21 anonim ***** válasza:
Én nem váltottam országot,csak az ország egyik pontjából a másikba,de azért nem volt olyan egyszerű a döntés.Nem akarom leírni az életemet,de ha ez nem jön be,akkor a nulláról kezdtem volna megint mindent.Örülök,hogy sikerült kompromisszumot kötni.Csodaszép karácsonyt kívánok nektek!Már nem kell sokat kibírni!:)
2010. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!