Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit fizettetek egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fizettetek egész napos esküvői fotózásért?

Figyelt kérdés

Mondjuk délre megy a fotós a készülődésre, sminkes, fodrász, öltözés mind a két félnek, utána fotózás (nagyrészt beltérben), vendégvárás, polgári, gratulációk, nyitótánc, vacsi, buli, gyertyafénykeringő, menyecsketánc, éjféli vacsi, kb hajnali 1-2 óráig


Külön kellett fizetni a kiszállási díjat és a szállást vagy ez benne volt az árban? Vacsorát nyilván kap de mondjuk ha eljön 11kor utána este 7kor lesz a vacsi a kettő közt illik neki adni valamit? Nyilván hideg innivaló ok, de kaját?


2022. dec. 26. 10:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
16%
Na, az az amit pláne elkerülnék. Még amikor két-két ember készít fotókat és filmet, még akkor is rettenetesen meglátszik valamelyiknek a minőségén, hogy a csapatot életre hívó illető fotós, vagy filmes (mert a másik szükségszerűen gyenge lesz). Mellesleg annyira nem vagyok képben, hogy ebből élek és nem nem abban a kategóriában ahol kapcsolt szolgáltatásokat nyújtanak, hanem kicsivel feljebb. ;)
2022. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
komolyan nem értelek. miért baj az, ha egy fotós meg egy videós összeáll? Nem az, ahol anyuka fotós apuka videós, hanem ahol két külön szakember egyben hirdet, mert szeretnek együtt dolgozni? eddig még komolyan vettelek (pedig a redundáns szolgáltatás szófordulatodról már messziről megismerni), ráadásul mindenhol húzod le azt, aki nálad olcsóbb esetleg, de ez most nálam kicsit kivágta a biztit. Köszi a válaszaid de többre nem tartanék igényt. Szia
2022. dec. 28. 22:53
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Elhiszed, hogy nekem mindegy, hogy Neked milyen képeid és filmed lesznek? Nekem ezek a szolgáltatók sosem lesznek konkurencia, nem egy medencében úszunk, ha úgy tetszik. Amit Te írsz, olyan egész egyszerűen nincs, mert nem piacképes. Ezek a szolgáltatói összeállások, azokra a párokra céloznak, akik örülnek, hogy letudnak két sort az excel táblájukból, viszonylag olcsón és mennek tovább, így amikor egy szolgáltató egyben kínál álló és mozgóképet, azt úgy tudja elérni, hogy keres maga mellé egy alacsonyabb kategóriás csapatot, és vezeti Őket. Nincs az országban olyan fotós-filmes együttállás, amelyik akár csak megközelíti azt amikor egy pár stílusában, képi világában és emberi tualjdonságaiban hozzáillő szolgáltatót választ. Tudod miért nincs? Mert aki elég jó, ahhoz, hogy efféle termékkapcsolás nélkül is megéljen, az nem fog ezért a vállalási árából áldozni. Még a milliós vállalási árral rendelkező abszolút csúcskategóriánál is meglátszott a végeredményen amikor fotót-filmet együtt vállaltak.
2022. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%
Akik nekünk csinálták egy testvérpár. Egyik fotós, a másik videós, és nagyon jól működnek együtt. 10+ éve a piacon vannak évi legalább 25 esküvővel+ egyéb rendezvénnyel. Szóval van bőven referencia anyag szerintem ebből el tudja dönteni bárki, plusz esetleg van egy beszélgetés is az elképzelésekről. Azért nem úgy keres általában fotóst az ember, hogy hasraütésre leáll az, elsőnél...
2022. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27%
Ha el tudná akkor ezek a szolgáltatók nem is léteznének. Sajnos a hazai piac és vizuális kultúra nagyjából egy szinten van a fizetőképes kereslettel, sőt inkább alatta. Mutass egyetlen egyet ezek közül az öszvér szolgáltatók közül akiket nemzetközi szinten is jegyeznek, vagy legalább ismernek! Nem fogsz tudni, mert nincs, ahogyan az sem véletlen, hogy ha körülnézel külföldön, szintén nem találsz ilyeneket (legalábbis egy bizonyos szint felett nem). Értem, hogy ügyféloldalról, ahol mindegy, csak valaki végezze el ezeket, lehetőleg ne túl drágán, ott van létjogosultsága és piaca, de szakmai szemmel nézve ez egy kényszermegoldás, aminek a végeredménye rosszabb. Akkor is ha lepontozzátok ezt a választ.
2022. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
76%
Van fotóművész ismerősöm több nemzetközi elismeréssel, de neki nem ez a profilja. De ha tegyük fel felkér valaki egy fotóművészt, akkor az olyan magas árat fog kérni, hogy az összes kiadáshoz képest aránytalanul sok lesz.
2022. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

A fotóművész valószínűleg el sem vállalja, pont azért mert nem profilja.


A főállású esküvőfotósok többsége nagyságrendileg hasonló árban dolgozik, akikkel én tartom a kapcsolatot háromszázezer forint környékén vagy kicsivel felette vállalnak egész napos esküvőket (útiköltség, szállás, extra szolgáltatások nélkül), persze vannak sokkal olcsóbbak is (akik vagy portfoliót építenek és ezért olcsók, mert még nem ismertek annyira, de sajnos ez a ritkább, vagy olyanok akik azért az árral versenyeznek, mert mással nem tudnak) és vannak ennél sokkal, kétszer, háromszor többért dolgozók is. Azt tudom javasolni amit előttem a kolléga/kollegina is: kerüld az öszvérszolgáltatókat és képi világ, emberi tulajdonságok alapján válassz fotóst is, cinematográfust is. Sok boldogságot!

2023. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!