Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minden nő, aki nem házas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő, aki nem házas, vegyen részt a csokordobásban, kortól függetlenül? Vagy csak az eladósorban lévők, hogy ne legyen a csokordobás pedofil gyerekjáték?

Figyelt kérdés

Én eredetileg úgy gondoltam, ilyen 18-20 éves kortól lehet részt venni, főleg azoknak, akiknek van már pasija.

De kiakadt egy rokon akinek tini hármasiker lányai vannak, ők miért nem vehetnek részt.

Más rokon viszont azt mondja, szerinte se jöjjenek 5, 8, meg 14 éves lányok a csokordobásra, mert nekik ez játék, pedig ennek házasodós hagyománya van.

Szerintem a felnőtteknek is játék amúgy... Végülis jöhetnek a kislányok is, csak meg komolytalanabb lesz akkor.


2023. febr. 26. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Én hagynám, hogy jöjjön mindenki, aki csak akar. Szerintem ez csak egy játék, hadd vegyen részt benne az, aki csak szeretne. Úgysem fognak senkit sem feleségül venni csak azért, mert elkapott egy hülye csokrot.

De a te esküvőd, csináld úgy, ahogy te szeretnéd.

2023. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

A csokordobáshoz ne álljon oda gyerek! Felnőtt nő is csak akkor, ha akar. Tökciki, mikor nézik, hogy leesik, de nem mozdul érte senki.

Hagyomány.

Érdekes, de nálunk tényleg az lett a következő menyasszony.

2023. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Babonások serege.
2023. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem aki akar álljon oda, mert az pl elég gáz, ha kevesen vannak akik részt akarnak venni és még korlátozod is, hogy ki vehet részt.


Legalábbis nem ijesztegetni akarlak, de voltam olyan esküvőn ahol voltak szingli fiatal lányok, de nem akartak részt venni benne, mert nem akarnak házasodni..

Én már csak azért részt vennék benne, mert ott vagyok, függetlenül attól, hogy a terveim között van-e a házasság



Lényeg, hogy szerintem még aranyosabb és örömtelibb is lesz az élmény egy-két gyerekkel, akik tényleg el is akarják kapni a csokrot.

2023. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Sok hűhó semmiért.Egy csokor elkapása miatt még nem fog senki házasságot kötni. Ahhoz azért több kell.
2023. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

Hülyén nézne ki tenyleg ha egy tini hamarabb házasodna meg mint a többi.

Hagyományellenes öket beállitani.

De ha csak szórakozás az egész akkor ferfiak is beállhatnak ennyi erővel már.

2023. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem hallottam, hogy meg van szabva, ki mehet oda. Szerintem ez elég gáz.
2023. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam esküvőkön, az összes lány beállt, aki nem volt még házas, és tudott egyedül állni.

Ma már ez csak móka, senki nem veszi komolyan, kár lenne a kicsiket kihagyni belőle.

2023. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, mennyire vagytok hagyománytisztelők, mennyire fontos nektek a hagyomány mögötti sztori... ha komolyan veszitek, tényleg fura dolog odaállítani kisgyereket. Ha a hagyományt egy kedves játéknak veszitek, akkor meg teljesen oké a gyerekeket is belevenni.
2023. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaj ne, még itt a válaszok is totál megoszlanak, nem lettem sokkal előrébb. :D De mivel konfliktuskerülő vagyok, valszeg annyit kérek, a hajadon lányok, aztán aki akar, jön.

De amúgy páran írtátok hogy "senki se akarja elkapni" meg "legalább a gyerekek el akarják kapni" meg "nem álltak fel nem akarnak házasodni". Hát én még ilyet nem láttam. Amit eddig én láttam, ott ráugrottak, minél idősebbek, annál jobban.

2023. febr. 26. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!