Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon gáz ha kihagyom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha kihagyom vagy nem? Egy barát esküvője, körülmények lent kifejtve(.

Figyelt kérdés

Szóval vagy egy barátom, akivel eltávolodtam, mióta három éve elballagtunk a középiskolából, de ő folyton erőlteti a barátságunkat, pedig ő az, aki először lekopik mindig. Most olyan 2 hete szólt arról hogy házasodik és hogy meg vagyok hívva, az esküvő március közepe körül lesz, pedig már azt hittem hogy megint elengedtük egymás kezét. A meghívást csak úgy mellesleg dobta be, mert éppen össze futottam vele váratlanul, eléggé erőltetetten hívott meg és viselkedett velem, mint mindig.


Ezen kívül pedig én nem érzem jól magam mentálisan, külsőleg is a padlón vagyok, vállalhatatlannak érzem magam és úgy éreztem van időm össze kaparni magam, erre kiderül, hogy 2 hét és mehetek esküvőre, ami után még 1 évig virítani fogok minden vendég szocial media platformjain. Nem szeretném, ha bárki megörőkítené ezt az állapotot, amiben vagyok, irtózok a tömegtől is és az esküvői tömegből is egyedül a barátom lenne ismerős, o meg győzne ugyis foglalkozni mindenkivel. Pénzem sincs elmenni, ajándékra sincs, ez mellesleg sosem foglalkoztatta a barátom. Egy szemét vagyok ha kihagyom? A barátom pl tudja hogy állok mentálisan, hogy rosszul vagyok a tömegtől, az idegenektől és ez sem érdekelte soha.



2023. febr. 28. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, nyugodtan hagyd ki. Küldj neki egy lapot jókívánságokkal aztán kész. Hívd is fel, hogy sajnálod, de nem tudsz elmenni. Neked kell tudni, hogy akarod-e, vagy nem. Csak az a fontos, hogy te mit érzel, senki más véleménye nem számít.
2023. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem elágazóban van az utatok. Magaddal törődj, a saját életedet építsd, a saját jövődre koncentrálj!


Sajnos én is most nagyon másokra koncentrálok, a barátaim lettek a legeslegfontosabbak az életemben. Szinte értük élek, félre teszek mindent.


De olyannyira, hogy aludni sem tudok az izgatottságtól.

2023. febr. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha március közepén lesz és 2 hete szólt, akkor simán megmondhatod, hogy sajnos nem tudod megoldani, hogy ott legyél.

A leírás alapján nem vagytok olyan szoros viszonyban, hogy el kéne menned.

2023. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, amit itt leírtál. Szerintem elfogadható, hogy nem vagy mentálisan abban az állapotban, az meg főleg hogy nem a médiában akarod viszontlátni magad savanyú ábrázattal. Ha ezt nem érti meg, akkor ő nem barát.
2023. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Az nem barátság, ahol 2 héttel előtte szólok és azt is csak azért, mert összefutottunk véletlenül. Nem mennék el, mert minek? Megírnám, hogy itt az ideje ezt lezárni, kötelességből nem fogok elmenni, és neki sem szánalomból kellett volna meghívnia.
2023. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem azért szólt most mert még se akart hívni. Esküvőre legalábbis nem 2 héttel előtte szokták meghívni valakit. És ha a többiek kaptak meghívót (feltételezem kaptak) akkor te miért nem? Valószínű tényleg csak azért hívott meg mert összefutottatok.

Semmi nem lesz ha elmondod, szerintem nem is fogja érdekelni.

Mond meg hogy túl későn szólt, már nem tudod szabaddá tenni magad. Az egészségügyi állapotodról nem kell neki beszámolni.

2023. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

-a meghivast nem ket hettel elotte illik megejteni hanem honapokkal az eskuvo elott

-meg sem hivott volna ha nem futtok ossze

-nem is erdekli ot a lelki egeszseged, sem az emberekhez valo viszonyod

-ezt ne nevezzetek baratsagnak, kerlek. #5. valaszolo jol irta, itt az ideje veget vetni ennek a baratsagnak csufolt valaminek. Ez a csiki csuki jatek vele sem tesz jot az allapotodnak, csak mondom.

2023. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, akkor sem, hogyha hónapokkal előtte megkaptam volna a meghívót, ugyanis a barátság nálam nagyon nem itt kezdődik.
2023. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!