Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyitótáncot hogy oldottátok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitótáncot hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
A párom egyáltalán nem tud táncolni, emiatt dilemma. Betanult táncot nem akarunk. Azt mondja, legyen egy lassú szám, arra kb majd lépked jobbra meg balra. Lassú szám ötletek vannak, de így majd mennyire fog bénán mutatni az egész? Ő a férfi. Aki ebben a helyzetben volt, milyen lett végül?
2023. márc. 17. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyen nyitótánc, ha kellemetlen neki.
2023. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Azért egy keringőt megtanulni nem akkora trauma, konkrétan annyit kell tudni, hogy "egy-két-há":D Ennyit azért legen már hajlandó megtanulni...

Ha nincs koreográfia, akkor ne húzzátok túl hosszúra, elég egy másfél-két perces valami, mert mivel csak ide-oda egykétházás, ezért könnyen megunja anép


Pl a Medvetánc c. zene pont megfelelő hosszú rá.

https://www.youtube.com/watch?v=6WpYqRMyfUE&ab_channel=%C3%8..


De egyébként tényleg nem ördöngősség összehozni egy keringő koreográfiát. A keringő egy végtelenül egyszerű tánc.

2023. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Eleve nem szeretem az ilyen betanult nyitótáncokat.

Úgy szokás, hogy a pár kezdi el a táncot, de erre bőven elég egy lassú szám, amire becsatlakozhat a többi pár is.


"A keringő egy végtelenül egyszerű tánc."

Az, persze... Csak, hogy az keringőnek is mutasson és ne úgy, mint két totyogó galamb, ahhoz azért nem elég az "egy-két-há"... A tánc nem annyi, hogy lépkedünk. Tartás, vezetéstechnika, mozgáskultúra... Nem jön magától, én se tudok szépen táncolni, ezt tanulni kell és nem pár hónapot.

2023. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Mi néhány hónapot tánciskolába jártunk, közös programnak és az alapok elsajátítására jó volt. Ha a párod egyáltalán nem szeret táncolni, vagy engedd el a nyitótáncot, vagy esetleg édesapáddal táncolj.
2023. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

3as, most abba kötsz bele, hogy próbáljanak meg keringőzni, miközben az ő tervük, hogy majd battyognak valamit. Az talán táncnak fog kinézni?:D


Kb fél éve voltam eg yhaverom esküvőjén. Olyan botlába van, hogy gyujtósnak is jó, de betanultak 2 hét alatt egy keringő koreográfiát és tök jó lett.

Nyilván nem volt meg a táncversenyeken ismert "nyíló rózsa" tartás, de ott és akkor tökéletes volt. És volt benne forgatás meg emelés, mer ugye ezek kellenek egy epic nyitótáncba:D

2023. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként az volt a kérdés, hogy hogy ldottuk meg. És mi úgy oldottuk meg, hogy megtanultunk táncolni. Ha valaki ezt lepontozza, az nem érti a "kérdésre adott válasz" lényegét...
2023. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy oldottuk meg, ahogy a vőlegényed javasolta: a vőfély szólt, hogy az ifjú pár megnyitja a parkettet, a dj játszott egy lassú számot, arra "lassúztunk" egyet. Hidd el, senkit nem érdekel a produkció, miután mindenki evett, ivott, elindulnak ki rágyújtani, vécére, stb. Páran néztek minket és ennyi. Jó nyilván ha a dirty dancinget adtuk volna elő, többeket érdekelt volna, de nem ez volt a cél.
2023. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit több mint kétszáz esküvővel a hátam mögött, amiken javarészt fotósként vettem részt, én azt gondolom, hogy akkor van értelme esküvőn ünnepeltként valamivel fellépni/szerepelni, ha az Téged boldoggá tesz (mindkét felet), ha jól érzed magad a szituációban. Ez jellemzően akkor van így tánccal, énekléssel, zenéléssel ha amúgy tehetséged is van a dologhoz, különben se önazonos nem lesz, se jó, viszont izzadtságszaga lesz, mert idegen lesz számodra a szituáció.


Az én tanácsom az, hogy ha nincs táncos múltatok, vagy istenadta tehetségetek a tánchoz, akkor felejtsétek el a betanult koreográfiát és keringőzzetek, vagy simán dülöngéljetek egy kicsit. Akiket meghívtatok nem azért mennek oda, hogy hibát keressenek, nyilván nagyrészt tisztában vannak a képességeitekkel, nem kell nekik semmit sem bizonyítani.


Protipp: A komoly, keringő vagy tangó átvált valami vicces zenébe és arra táncolunk el valami viccesnek gondolt, de inkább kínos koreográfiát, rohadtul lejárt és az esetek döntő többségében sokkal inkább ciki mint cuki. Szerintem ne csináljátok!

2023. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!