Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtartanád az esküvőd, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanád az esküvőd, ha a sógornőd előtte 4 hónappal lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
Tudom, önző kérdés, de maga az öngyilkosság is önző dolog. Ráadásul egy éve készülünk rá, rengeteg pénz áll benne, vártam nagyon.
2023. márc. 25. 17:47
1 2 3 4 5
 11/42 harebell ***** válasza:
90%
Én ezt elsősorban a páromra bíznám, megérteném, ha el szeretné halasztani.
2023. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
76%
Te vagy az önző paraszt. Ilyen erővel a szülés is önzőség, mert nem tudhatod, hogy az a baba meg akart-e születni vagy sem, te döntöttél róla, hogy a világra hozod, szóval minden joga megvan rá hogy elhagyja, ha az neki fájdalommal telik. Senkitől nem lehet elvárni, hogy mások miatt éljen. Te viszont azért vagy önző, mert le se szarod a párod érzéseit. Nem a kutyája halt meg, b.zdmeg, hanem a testvére. Minimum egy év kell a gyász feldolgozásához. Neked csak az számít, hogy a segged mereszd mások előtt egy olyan napon, ami eleve csak a magamutogatásról szól és 1 év múlva a kutya se fog emlékezni rá.
2023. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
87%

Azért mondod, hogy önző a sogórnő tette, hogy ez alapján nyugodtan te is az lehetsz, értjük.


A másik. A párod nem tartaná meg az esküvőt, az nem önzőség nem figyelembe venni, hogy ő mit szeretne?

2023. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy nem tartanám meg, már csak a párom szülei iránti tiszteletből sem. Tök mindegy, hogy te mit gondolsz az öngyilkosságról, ők a lányukat veszítették el. Közeli hozzátartozó halála után néhány hónappal szerintem nem illik nagy dínom-dánomot tartani, max szertartás után kis fogadás, de az öngyilkosság még nagyobb megrázkódtatás sima halálesetnél.
2023. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
94%
A családon belüli viszonyoktól függ. Ha nem tudjátok átütemezni, akkor legfeljebb a szülei nem maradnak a lagzi nagyon örömködős részén már. A legfőbb, hogy a párodnak mi a véleménye.
2023. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%

Most őszintén, mit tudsz csinálni? Ha a párod maga alatt van és nem dolgozza fel addig, akkor kényszeríted majd hogy ott álljon 4 hónap múlva a teljes családdal együtt vigyorogva? Biztos, hogy olyan örömteli lesz így szerinted az az esküvő pár hónap múlva? Nyilván eszébe fog jutni megint csak a családnak a frissen elhunyt családtag.


Válaszolva konkrétan: a páromtól tenném függővé. Ha ő nem mondaná le és valóban ép ésszel, örömmel ott tudna lenni, akkor megtartanánk. Ha viszont csak én tudnék őszinte örömmel ott lenni és ünnepelni, akkor nyilván érzed hogy semmi értelme, sőt, csak egy nagy merő xar lesz az egész, már bocs…

N

2023. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
87%

#3 A szegénység egy dolog.Az mind mentális beteg(a depresszió is az)

aki már odáig jut, hogy az életösztönének ellentmondva megölje magát.Egyesek azt hiszik, hogy az olyan könnyű.Nem, nem az.Egy normális ember még arra is képtelen lenne, hogy úgy beleharapjon a saját ujjába, hogy vérezzen.Nem hogy megölje magát...

2023. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem lenne képem se hozzá.
2023. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
77%

Legalább most pár napja lett öngyilkos? Te meg már ezen rugózol.


Egy életen át nézheted az esküvői fotókat, amin a férjed szomorúan mered maga elé, te meg ott állsz mellette kifeszülve az idegtől, amiért el merte cseszni Életed Nagy Napját. Csodálatos lesz!

Kicsit próbáld már beleélni magad az ő helyzetébe! Elvégre elvileg annyira szereted, hogy egy életen át vele tervezel!

Most halt meg a testvére. A menyasszonya erőlteti az esküvőt, mert "ő már annyira várta". Neki eleve nincs kedve a felhajtáshoz. Aztán a TE nagy napodon a TE rokonaid, a TE barátaid lesznek ott. Ő meg maximum mint biodíszlet, mert te egyedül nem tudsz férjhezmenni.

Te hogy éreznéd magad az esküvődön, ha épp gyászolsz, és a szeretteid nincsenek ott? Bááár... Szerintem téged az se zavarna, ha anyád se jön el, csak ki tudd erőszakolni, hogy végre elvegyen a pasid.


Tudod, hogy kutatók szerint mi tesz tartóssá egy házasságot? Az empátia! Lehet, hogy négy hónap múlva megtartjátok az esküvőt, de mához egy évre ti már nem lesztek házasok.

2023. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
95%
Csak egy kérdés még: mit jelent neked a házasság? Miért fontos ennyire, hogy egy pár hónapot nem lehet halasztani?
2023. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!