Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtartanád az esküvőd, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanád az esküvőd, ha a sógornőd előtte 4 hónappal lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
Tudom, önző kérdés, de maga az öngyilkosság is önző dolog. Ráadásul egy éve készülünk rá, rengeteg pénz áll benne, vártam nagyon.
2023. márc. 25. 17:47
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
megpróbáltad egyáltalán átszervezni? biztos, hogy nem tartanánk meg... legalább próbáld meg felvenni a kapcsolatot a szolgáltatókkal és átszervezni. Én fotósként biztos, hogy nem állnék útjába, és átraknám.
2023. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
83%

Konkrétan az egyik legnépszerűbb pest megyei helyszínnek olyan szerződése van, hogyha lemondod az időpontot (hiába keresel a helyére másik párt, nem érdeklik), nem csak a foglalót bukod, hanem ki kell fizetned az előre kikalkulált összeg felét (ami egy 90 fős esküvőnél min 1.5M). Baromi kemények ezek a szerződések, és a foglaló sehol sem jár vissza, így szól a szerződés, ha esetleg jófejek is a szolgáltatók és átraknák másik időpontra, az egyáltalán nem biztos, hogy szabad az időpont.

Tehát lehet egyszerre bukni a: helyszín, fotós, videós, dj, cm, dekor, smink, fodrász foglalóját, a meghívók költségét.

2023. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!