Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek nem rendes menyasszonyi ruhája volt?

Figyelt kérdés

Egy fehér nyári ruhát szeretnék hordani az esküvőmön.


Láttatok már ilyet? Általában mit szól ehhez a násznép? (Csak kíváncsiság, nem ez számít)


2023. máj. 4. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Egy halvány ezüst színű, csipkés alkalmi ruha volt rajtam az esküvőmön. Mindenki dicsérte, különlegesnek találták.
2023. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel mások véleménye? Ez a te napod, te döntöd el miben leszel.
2023. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Kockás ing farmer..
2023. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem a polgári esküvőjén csak egy koszorúslányoknak szánt hosszúszoknyás ruhában volt. Igaz, az szűk körű volt, a nagy templomin igazi kece ruhája volt.


Nővérem viszont fekete goth ruhában hzáasodott:D Tudjátok, ilyen hosszú, fekete, karról is lelógó izékkel:D


Ha neked az tetszik, legyél abban. Te esküvőd, az kell, hogy neked legyen jó emlék, a kedves násznép a huszadunokatestvérekkel és sosem látott nagynénikkel csak bőven később jönnek a prioritásban:)

2023. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Világos bézs koktélruhát vettem fel, térdig érőt, rövid ujjakkal, csipkéből. Nekem nagyon tetszett, és mindenki dicsérte, hogy jó választás volt. Aki szerint nem, az meg udvariasan hallgatott. :)

Szűk körben tartottunk egy polgári szertartást, utána egy kis összejövetelt nálunk a kertben, sátorral, kajával, zenével. Szerintem hülyén nézett volna ki egy egyszerű kis ünnepléshez a nagy fehér menyasszonyi ruha, meg nem utolsó sorban pénzkidobásnak tartom.

A mai napig szívesen nézegetem az esküvői fotóink, egyáltalán nem bántam meg a ruhaválasztást.

2023. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a polgárin halványkèk ruhám volt, a jóval később tartott templomin pedig narancs-ekrü. Imádtam mindegyiket és a vendégek is. Sokan mondták, mennyivel jobb, mint a fehér. Azért választottam ezeket, mert ezek tetszettek meg, de szerintem nem is állt volna jól a fehér. Keveseknek áll igazán jól szerintem. A lényeg, hogy azt viseld, ami tetszik. Ha jól érzed benne magad, önazonos vagy, akkor jól is fog kinézni.
2023. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, fehér nyári ruha. Igaz, tüllös volt, de csak bokáig ért, meg nem volt benne sem fűző, sem abroncs, sem semmi extra. Dícsérte a násznép, de hát nyilván mi mást tudtak volna tenni. Nekem jó volt így, negatív kritikát meg úgysem mond senki egy menyasszonynak.
2023. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!