Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők, meghívnátok az esküvőtökr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, meghívnátok az esküvőtökre egy olyan személyt aki le akart feküdni régen a pasitokkal?

Figyelt kérdés

Pasimnak nagy a családja. Sok másodunokatestvére van nagyanyai ágról. Még mielőtt összejöttünk volna elmesélte, hogy régen sokat összejártak ezekkel a rokonokkal. A húszas évei elején járt, sokat mentek családi eseményekre és az egyik lány másodunokatestvérével mindig rengeteg időt töltött.

Elmesélte, hogy a lány többször kikezdett vele de mindig leállította. Egyszer a lány letérdelt, hogy feküdjenek le, ez minden vágya. Pasim elmagyarázta neki, hogy hagyja abba, ez beltenyészet lenne, verje ki a fejéből.

Később kiderült, hogy nem is vérszerinti rokonok mert ott azon a részen volt valami válás. Mondta “mégnem”-pasim röhögve, hogy kár hogy nem tudta meg előbb, akkor belement volna mert iszonyú szexi lány volt.

Mindezt még akkor mesélte el amikor még nem jártunk, csak barátok voltunk és ez később szerelemmé alakult, ma pedig már jegyben járunk és az esküvőnk szervezzük.

Az esküvő helyszíne azon a környéken lenne ahol ez a lány és a családja lakik. Pasim anyukája mondta, hogy küldhetnénk nekik is meghívót.

Úgy érzem, a múlt ismeretében, eszem ágában sincs meghívni ezt a nem vérszerinti unokatesólányt. Tudom sok idő eltelt azóta, mind a ketten megváltoztak, a pasim engem szeret de mély nyomott hagyott bennem ez a sztori. Nem azzal lenne a bajom, hogy találkoznak, hiszen a lány családtag de rohadtul nem akarom látni az esküvőn annak tudatában, hogy akár le is feküdtek volna egymással.

Nektek mi a véleményetek? Elhívnátok ezt a lányt is vagy zavarna titeket is a nagy napotokon?



2023. máj. 27. 08:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Én azt mondom bele lehet szólni a párod vendéglistájába ha ártott neked vagy a kapcsolatotoknak. Egy szimpla "nem szimpi" nem elég de ez szerintem igen.
2023. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne szólhana bele. Hiszen ez az ő esküvője is. Szerintem meg a vőlegényed anyukájának nem kellene javaslatokat tenni hogy kiket kellene meghívnltok. Minek egyáltalán a szülők unokatestvérét és a gyereküket tehát a másodunokatesót meghívni?
2023. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
Bele lehet szólni, de ez elég hülye indok, hogy egyszer régen dugni akart vele. Felnőtt ember ilyeneken nem akad fent.
2023. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Anyukája csak javaslatot tett a meghívásukra, hamár úgyis a közelben laknak, ne legyen harag. Nyílván ő nem tud a háttérről.

Szerintem is akkor az lenne a jobb, ha másodunokatesók meg ennyire távoli rokonokat mellőznénk. Én majd csak elmondom a véleményem aztán persze meghallgatom páromét.

Amúgy nem tartom magam gyerekesnek. Más körülmények közt nem érdekelne, hogy jön e a csaj vagy nem de a nagy napon ne keltsen bennem furcsa gondolatokat.

2023. máj. 27. 16:58
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Az a gyerekes, hogy egy tíz évvel ezelőtti, komolytalan kavarási szándék benned furcsa gondolatokat kelt.
2023. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9%

Mert te leszel ott a hercegnő mi?

Fú de gyerekes… istenem

2023. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy sem olcsó egy esküvő. Még pluszban meghívni egy komplett családot az plusz 150 ezer és még nem is ismered őket.. Minek?
2023. máj. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ott dőlt el, hogy a párod anyukája mondta, hogy hívjatok meg őket is. Ezek szerint a párod nem is akarta meghívni? Mert a szülők kedvéért ne hívjatok meg senkit.
2023. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ez a fura, hogy azt tudjuk a menyasszony mit akar, tudjuk a vőlegény anyja mit akar, csak épp azt nem hogy maga a vőlegény mit akar. Szerintem hadd állítsa össze a saját vendéglistáját, anélkül hogy mások bele vauznának. Biztos anyuka meg asszonyka nélkül is el tudja dönteni.
2023. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Párom sem akar sok, rég nem vagy soha nem látott rokont az esküvőn. Megbeszéltük. Én sem szeretnék az én részemről és szerencsére ő sem a saját részéről, így ki is esett annak a lehetősége, hogy a csaj ott legyen.

Megoldódott magától.

Köszönöm a normális válaszolók hozzászólásait!

2023. máj. 30. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!