Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegény és a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegény és a menyasszony szülei is örömanya és örömapa?

Figyelt kérdés

Ha ezt szeretnénk irni az ültetőkártyára azt illik-e, és ha igen, hogyan különboztessük meg őket? Irjuk hogy Örömapa (Géza) v ilyesmi? Volt valakinek igy?

Teljes nevet nem feltétlenül szeretnénk irni, olyat minden lagziban kaphatnak, örömszülős kártyát viszont csak a saját gyerekükében. :)


2010. okt. 12. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen azok. Nálunk teljes név volt a szülőknek, hiszem mindenki tudja, hogy ők az örömszülők (márcsak a helyből is). Sok boldogságot! :)
2010. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mi annyit írtunk, hogy Anyu, Apu.(2*) Nem volt megkülönböztetés, de az ott a helyszínen könnyen kiderül.
2010. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De minek kell a főasztalra ületető? Mi nem raktunk, hiszen evidens,hogy oda kik ülnek! Hidd el egyik vendég sem fogja véletlenül eltéveszteni!:) Annyi,hogy megbeszéltük velük előre,hogy nyilván az én családtagjaim mellém ülnek, a férjemé meg mellé. Az meg ugye természetes,hogy én a vőlegény jobbján ülök!
2010. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Menyasszony szülei, Vőlegény szülei
2010. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
ilyen alapon amúgy akkor a menyasszony húga az örömlány? :D
2010. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:)))))))))))))))))
2010. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jaja:DD én is ismerem azt az örömlányos viccet:) nekem is egyből az jutott eszembe, amikor olvastam ezt a kérdést:))
2010. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

:) Ez az örömlány jó.

Amúgy nálunk Anya és Apa volt. Sajnos csak egyszer, mert Anyósom többszöri korházbanlét után nem merte bevállalni, hogy eljöjjön olyan messziről (határon túlról), Apósom - Isten nyugosztalja!

2010. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, és a menyasszony pedig az örömlány! :D
2010. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:) ez az örömlányos poén nagyon népszerű látom! ok majd a húgaimnak azt irom ki! ;)

köszönöm a komolyabb hangvételű válaszokat.

azért kell ültető a főasztalra, mert nagyon nagy lesz, 30 fős, és nem mindegy ki ki mellé hogyan mert családban is vannak (lehetnek) feszkók. szóval csak okosan kell kisakkozni, hogy mindenki boldog legyen. :)

amúgy még mindig nem vagyok meggyőzve hogy teljes név vagy Örömanya legyen. Nálunk lesznek becenevek, mert sok rokon van aki ki nem állhatja ha a teljes nevén szólitják és külön kedves gesztusnak fogja fel ha a becenevét irjuk.

Ja meg mázeskalács lesz az ültető szóval ezt el is teszik emlékbe, azért sem mindegy!

Irjatok még véleményt mi legyen!

2010. okt. 13. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!