Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon szerelmesnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmesnek kell lenni ahhoz valakibe, hogy összeházasodj vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, nagyon fontos számomra és soha nem szeretném őt elveszíteni. Általában mindenről egyezik a véleményünk, van közös hobbink és mindig megértjük egymást.


Nem olyan régen azonban volt köztünk egy szakítás, amit követően még jobb lett a kapcsolatunk, hiszen már nem veszekszünk és úgy néz ki, hogy sikerült megoldani mindent. Részemről azonban furcsa, hogy számomra az lesz az igazi, aki egyszer elengedett engem, hiába most teljes mértékben látom rajta azt, hogy komolyan gondolja. Úgy érzem viszont, hogy a szerelem enyhült bennem. Nem tudom, hogy ez idővel kialakulhat-e újra és ha igen az mennyi idő.

Szerintetek?

24L



2023. júl. 2. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért 24 évesen még lángolhatna .. ha 40 éves lennél akkor azt mondanám érthető vagy ha már 10 éve éltek együtt.. de így?
2023. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az újrakezdés esetén kétféle jövő létezhet. Vagy rájöttök, hogy a kapcsolat többet ér, mint az egótok, vagy újra belefuttok ugyanabba a kátyúba, és onnét már nem megy tovább a szekér.
2023. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez csak a saját véleményem, de szerintem az, ahol már eljutottak a szakításig, az a kapcsolat nem az igazi, nem lehet igaz szerelem. Az igazi szerelmünkről soha nem mondunk le, nem engedjük el egymást, mert nem tudjuk, nem vagyunk rá képesek.

Egy szakítás után szerintem már soha nem lesz olyan a kapcsolat, mint előtte. Ott és akkor megtört valami. Talán a lelked mélyén te is érzed ezt az írásod utolsó sorai alapján.

2023. júl. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen
2023. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!