Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ember elmegy amellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember elmegy amellett, akibe fiatalon igazán szerelmes volt, akkor örökké bánni fogja, akkor is, ha talál végül valakit, akivel összeházasodik?

Figyelt kérdés
Én így jártam. Több barátnőm volt azóta, de mindig rá gondolok, ő az, akivel mikor összeismerkedtem, rögtön olyan volt, mintha már régóta ismernénk egymást. Valami olyan szeretetet éreztem tőle, ami mintha az anyámtól jött volna, tudom, hogy ő lett volna az ideális társam egy életre. Most házasodik. Soha nem fogom elfelejteni? Óhatatlanul az vár rám, hogy kikötök valamilyen nő mellett, akivel valamennyire vagyok boldog, és olyan lesz, mint egy jól nyélbeütött üzlet, és egész életemben benne lesz valahol mélyen ez a kesergés, hogy ő lett volna az igazi? Így inkább nem akarok élni.
2021. júl. 1. 23:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod örökké bánni, de nem túl gyakran van ilyen szerelem az ember életében.

Nekem 20 éves korom körül volt egy nagy plátói, ettől még őrülten szerelmes voltam és 29 éves koromig nem tudtam újra szerelmes lenni. Szóval hosszú volt a szünet, volt is közben megalkuvós kapcsolatom, de szerencsére gyereket sose tudtam volna vele vállalni, így amikor szerelmes lettem, ki tudtam lépni. Az új szerelem törölte a fejemből azt a régi srácot. Nem volt tökéletes kapcsolat, de szerettem és ez volt a lényeg. Egy gyönyörű kislányunk lett és majdnem 10 szerelemben töltött év. Pedig liánoztam. Kár lett volna 20 évesen feladni, pedig ez is elromlott. De megérte akkor is. Amíg nem tudtam szerelmes lenni, addig azt hittem, örökké bánni fogom, de nem bánom, főleg mert már nem vonzó az a régi srác, nagyon hamar koravén lett, személyiségben pedig nem igazán illettünk össze. 20 évvel később érzem így. Akkoriban meg akartam halni.

2021. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
És mért nem jöttél / jössz össze vele?
2021. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
En 42 evesen talalkoztam ilyennel es hat eve banom. A fiatalkori nagy szerelmek meghaltak bennem kesobb, ez nem tud. Nagyon fajdalmas.
2021. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Miért mentetek szét?

Szerintem csak a régi szép idők miatt érzel így, amit annak idején kiváltott belőled, de mára ennek lehet se híre se hamva nem lenne, mert változtál te is és ő is. Ez csak egy illúzió hidd el! Lépj tovább, mert beleőrülsz.

2021. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem illúzió, te hidd el. Nem volt olyan régen, 23 éves voltam (most 29). A másodiknak üzenem, hogy azért nem jövök össze vele, mert most házasodik, ahogy a kérdésben.is írtam. Ő viszonylag hamar továbblépett utánam. Nem akarom leírni, hogy miért szakítottam vele, nem is lényeges. Túl gyáva vagyok az élethez, túl sok hülyeségtől félel mér jóelőre. Egy senki maradtam, minden téren. Nem akarok így tovább élni.
2021. júl. 1. 23:41
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha hamar továbblépett, nem volt ez olyan nagyon viszonzott szerelem, mint ahogy azt te képzeled. Emiatt felesleges magadat ostorozni.
2021. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Hát, olyan egy év volt neki kb. Viszonzott volt, hidd el. Inkább én éreztem egy kicsit túl soknak, de ez a saját elb#szottságom miatt van. Imádnivalónak tartottam már akkor is.
2021. júl. 1. 23:52
 8/48 anonim ***** válasza:
75%
Milyen családban nőttél fel?
2021. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Csak addig bántam, ameddig végül össze nem jöttem vele.

(Akkor találkoztunk újra, amikor már mindketten elváltunk.)

2021. júl. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 évig kellett várnom, miután 21 évesen elengedtem egy olyan nőt, aki boldoggá tett volna.

Amikor 36 évesen megérkezett az életembe az a nő, akit végül feleségül veszek, teljesen feledtette a korábbi érzelmeket. Ő is majdnem elment mellettem, de eszembe jutott, mekkorát hibáztam 21 évesen és nem hagytam elúszni a boldogságot újra. :)

Szóval van kiút, max. türelmesnek kell lenni és tanulni a korábbi hibákból.

2021. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!