Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok olyan helyzetben, hogy párotok családjából valakit miattatok nem hívtatok meg az esküvőre?

Figyelt kérdés

Ehhez gondolom nagy dolognak kellett történnie, nem csak egy "nem szimpi" érzésnek.


Párotok mit szólt, mennyi idő után ment bele? Megértette? Volt belőle később balhé?


2023. júl. 3. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2023. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát igazából mi meghívtuk csak nem jönnek el.

Engem nem kedvelnek a szülei így kijelentették ők bizony nem jönnek el.

Sajnálom mert a páromnak azért csak jólesett volna ha ott vannak a szülei.

2023. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Volt. A férjem apja vállalhatatlanul viselkedett velem párszor, úgyhogy a férjem közölte, hogy semmi keresnivalója az esküvőnkön. Nem kellett kérnem, vagy megértetnem vele, vagy bármit, mert a párom és kiáll értem.
2023. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

2) "Sajnálom mert a páromnak azért csak jólesett volna ha ott vannak a szülei."

Nekem a párod helyében nem hiányoztak volna onnan a szüleim, ha veled így bánnak.

2023. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Persze. De nem ilyen fostos nem szimpi indokra hivatkozva, hanem azért, mert úgy voltunk vele, hogy aki valamelyikünket nem szereti, annak semmi keresnivalója azon a szertartáson, ahol kettőnket ünneplik.
2023. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Mint 5-ös. A férjem egy távolabbi rokona a nőjével belém álltak, mert látták facén, hogy a húgommal Miskolctapolcán kirándulok. Felhívták az akkor még vőlegényemet, hgoy hogy "engedhet el" hogy a barátnőmmel csavarogjak, ki tudja mi minden történik ott.

??

Egyrészt ha már leskelődsz, akkor a közös vezetéknévből feltűnhetett volna, hogy nem a barátnőm, hanem a testvérem. Másrészt 40+-osan már jó ideje senkitől nem kell elkéredzkedjek. A mi minden történik ottról meg annyit, hogy ők hívogatják indulás után 5 perccel már a másikat, mert halál féltékenyek.

Férjem mondta, hogy ne szóljanak bele a dolgunkba és nézzenek már magukba. Oda akart menni a hapsi verekedni, hgoy na az ő nőjét aztán szájára ne vegye:) miután engem elhordott minden dubajos kvának.

Nem hívtuk meg őket, nem én kértem, hanem fel sem merült.


Illetve a férjem bátyját, aki iszik és olyankor nem tud viselkedni. Ne kössön bele más vendégbe vagy a saját feleségét ne rángassa meg részegen, mert ott erre senki nem kíváncsi.

2023. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!