Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudom ritka aki szűzen házasod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom ritka aki szűzen házasodik de aki úgy az várt vagy vár a csókolózásal is?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 15:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
mert az is intim
2023. júl. 19. 15:13
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha valaki vallási megfontolásból szűzen házasodik, akkor azt is “illik” megvárni, igen.
2023. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Csokot engedni szoktak
2023. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem szoktak, ha tényleg vallásos meggyőződésből nem feküdnek le! Elköszönésnél kézfogás és puszi mindkét oldalra a nagyon maximum, de az tényleg nagyon határeset.
2023. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ítéljetek el, de aki csók, petting, szex nélkül házasodik, az kb felér egy orosz-rulettel... nem normális a mai világban.
2023. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Több ilyen párt ismerek, elég közeli barátok.

Volt köztük csók. Persze, az is intim, de azért nem annyira, mint lefeküdni.

2023. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
5-ös, én pl. nem ítéllek el, ha te sem ítélsz el másokat, amiért másképp gondolják, mint te... :))
2023. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

“Ítéljetek el, de aki csók, petting, szex nélkül házasodik, az kb felér egy orosz-rulettel... nem normális a mai világban“


Én elítéllek, mert univerzális igazság, hogy két igazán szerelmes egymás rezdülését ismeri, innentől kezdve nem lehet orosz rulett.

Az, hogy mi normális….. Hát figyelj nézőpont kérdése. Menj Szaúd-Arábiába mond ezt. Holnap le lennél fejezve közösség elleni izgatásért és erkölcstelenség terjesztéséért. Szóval a világ az egy elég tág fogalom.

2023. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

"univerzális igazság, hogy két igazán szerelmes egymás rezdülését ismeri, innentől kezdve nem lehet orosz rulett"


Hülyeség.

Még rendszeres szex és évekig tartó együttélés után is érhetik meglepetések az embert.

2023. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

8# de én Európában élek, nem érdekel mi van az araboknál, ha akarják csinálják természetesen, de attól én nem tartom normális dolognak.

De pl azt sem, ha anyagilag egyik kihasználja a másikat, vagy szexelnek, de csak sötétben, egyféle pózban két hetente, ha nincs őszinte kommunikáció, humor, szóval sok defektes kapcsolatot látok, részben a munkám során is, és bocs, de a szex a párkapcsolat egyik szelete ugyan csak, de fontos!

Maradva a példánál, összeházasodnak, nem működő szexel?? Mert mi a garancia, hogy működni fog??

Tudod mi, ha meggyőződtek róla, mint ahogy meggyőződsz gondolom a személyiségéről, a céljairól, az értékrendjéről is... szerintem a szexualitást is ismerni szükséges előtte.

5# ös

2023. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!