Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság mennyire ritka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire ritka, hogy egy férfi tud, és akar is főzni, mosni, takarítani?

Figyelt kérdés
Jelent ez még bármiféle előnyt, vagy olyan általános, hogy ez már az alap?

#Férfi főz #Férfi Mos #Férfi takarít #Férfi házimunka
2023. jún. 28. 05:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Kollégiumban több fiú tudott főzni, de az is lehet a lányok csak sosem akartak főzni, hiszen mindig kunyeráltak kaját, vagy elmentek ételrandikra.
2023. jún. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, en pld sziveseb fozok de takaritani nem szeretek se mosni. A felesegem ezeket intezi, neha a kajat en intezem. Harmonia van egyelore, de parvalasztaskor nem hiszem hogy bármit is jelentett volna hogy en fozok vagy sem
2023. jún. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

En - Nökent- sokkal szivesebben takaritok. Mondjuk fözni is megfözök, mert kell, mert enni meg muszaj, de hamarabb fogom meg a porszivot, mint a fakanalat.

2 komoly parkapcsolatom volt, az elsö mindent megcsinalt, ha megkertem ra, vagy felirtam neki. Egyszerüen neki nem all ra ugy a szeme, de ha fel volt irva,hogy pl, vidd ki a szemetet, takarits ki a sütöt, porszivozz fel, huzz uj agynemüt, teregess ki vagy barmi akkor szivesen megcsinalta. Fözni amikor meg mikor kedve volt..

A masodik pasi meg allandoan fözött. Finomakat, nagy adagokat. A konyhaba mindig rend -es tisztasag is volt. A lakas többi reszeben is... de mar nem olyan alaposan, mint ahogy egy Nö(vagyis ahogy En ) takaritok.

2023. jún. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Magyar férfiaknál, ritkaságnak számít tud főzni, takarítani, mosogatni.
2023. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mennyire ritka, igazából felnőtt létedre ezeket illő tudni. Én mindegyikre képes vagyok.
2023. jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Az én ismertségi körömben elég sok férfi tud főzni. Nem olyan ritka dolog. Ellenben a férjemet mindig kiszolgálta az anyukája fiatal korában, ő semmit nem tud főzni, takarításban is maximum annyit tesz meg nagy könyörgések után hogy kiporszívózik. Szóval szerintem sok múlik a fiatalkori nevelésen.
2023. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
Férfiaknál gyakoribb, mint nőknél.
2023. jún. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem jelentett soha előnyt, hogy képes vagy felnőttként viselkedni, teljesen alap.
2023. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

En szeretek fozni, takaritanj kepes vagyok onalloan.

Csak mosogatni nem szeretek, berakom mosogatogepbe

2023. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Eddig minden pasim tudott főzni
2023. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!