Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudom ritka aki szűzen házasod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom ritka aki szűzen házasodik de aki úgy az várt vagy vár a csókolózásal is?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

8

Ekkora ostobaságot rég olvastam.

2023. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

8. Attól, hogy 2 ember ismeri egymást, a nagyobb fizikai vagy más akadályokat még nem fogják tudni leküzdeni. Rengeteg ember szexuálisan egyszerűen nem passzol össze. Nekem volt olyan exem akinek olyan nagy volt a szerszáma, hogy ha nem koncentrált és nem figyelt oda görcsösen, akkor bizony nagy fájdalmat okozott, és ő sem tudta elengedni magát. Egyikünknek sem volt jó, nem illettünk össze, szakítottunk. Más pasikkal kspcsolatban is voltak szexuális problémák. Technika amit úgy csinált ami nekem kellemetlen/fájdalmas volt és nem volt hajlandó változtatni rajta mert így szokta meg. Vagy szimplán olyanok akikkel nem tudtam orgazmushoz jutni sehogy, hiába próbálkoztunk.

Ha az ember szüzen házasodik és kifog valami hasonlót, akkor garantált a boldogtalan szar házasság/ válás. Ez nem azon múlik, hogy mennyit beszélgettek, vagy hogy mennyire ismered a másik személyiségét.

2023. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
10-re válasz.Oly buta voltam, én úgy mentem férjhez,gyerekemnek nem engedném,mert ha nem tudod a mésikkal a szex jó vagy rossz,nem szabad összeházasodni! Sok szenvedés után két év múlva válás lett a vége..nagyon rossz emlékekkel...Ezt nem szabadna vállalni
2023. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!