Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 4 év után esküvő nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után esküvő nagyon sok?

Figyelt kérdés
26 évesen jöttünk össze, 4 éve leszünk együtt, amikor az esküvőnk lesz és körülöttem mindenki 2 év után házasodott így kicsit soknak érzem
2023. júl. 28. 12:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát figyi akkor ne menj hozzá...

Jóistengyerele 🙈

2023. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ajjajj, hát ez a hozzáállás nagyon gáz, már ne is haragudj! Kevesebbet kellene instáznod.
2023. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Tekerd vissza az időt, aztán menj hozzá 1 év után, hogy nehogy lemaradj másoktól.
2023. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Nos igen, ez már tényleg szégyen. Most már csak a külföldre költözés marad, ahol nem ismernek téged, nehogy szégyenbe maradj.

Pedig ma még nincs is olyan átkozottul meleg, mégis idiótábbnál idiótább problémákkal szórják tele a gyakorit.

2023. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Majd mindenképpen nézd meg azt is, hogy ki hogy csinálta az esküvőjét és az esküvőtől számítva mikor lett az első gyerek, nehogy újra elkövesd azt a hibát, hogy lemaradsz a referenciacsoportodtól.
2023. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

🤦

Nő létemre nem értem a nőket. Mintha az esküvő lenne a végcél.

Nekem az a cél, hogy együtt öregedjünk meg, boldogan. Az eljegyzés, esküvő, ez mind egy-egy fontos állomása az útnak, de onnantól még menni kell tovább. Teljesen mindegy, hogy 2 vagy 20 év után. Amikor nektek jó.

2023. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne mások élete alapján szervezd az életed, kérdező. Mi a párommal idén leszünk három éve együtt. Tervezzük az esküvőt, de ilyen árak mellett nem valószínű, hogy jövőre összeházasodunk, sőt, inkább egy lakásra teszünk majd félre helyette. Én 24 voltam, amikor összejöttünk - körülöttem is sokan házasodnak, de ha nyomást érzek, csak végiggondolom, hogy igazából jól érzem magam a jelenlegi kapcsolatunkban, boldogok és kiegyensúlyozottak vagyunk, anyagilag pedig tényleg sok lenne most egy esküvő, és nem mások életét kell élnem. Te is próbáld meg ezt. :)
2023. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
A két év a korai. Több mint felük el fog válni. Mondjuk erre S négy év sem garancia
2023. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat év után házasodtunk, elváltunk. Nem az esküvő, nem a gyerek egy kapcsolat célja. Ha bármi fontosabb számodra mint a másik fél, ott se szerelem nincs, se tisztelet, csak elvárások. A másik fél kell, hogy számodra a legfontosabb legyen, nem az, hogy ne maradj le az ostoba barátnőidtől.
2023. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 év után házasodtunk (azt hiszem, lehet 8 volt).
2023. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!