Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 4 év után esküvő nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után esküvő nagyon sok?

Figyelt kérdés
26 évesen jöttünk össze, 4 éve leszünk együtt, amikor az esküvőnk lesz és körülöttem mindenki 2 év után házasodott így kicsit soknak érzem
2023. júl. 28. 12:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt már neked vagy akár egy ismerősödnek 2 évnél hosszabb kapcsolata, ami aztán véget ért?

Gondolj bele, mi lett volna, ha összeházasodsz/összeházasodnak azzal az emberrel.

Nyilván ez bármilyen hosszú kapcsolatnál előfordulhat és elő is fordul, de könnyebb elsietni egy esküvőt, mint túl későn házasodni.

2023. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Hova sietnél? Miért fontos neked, hogy ki mikor házasodott? Amúgy sajnos azt kell hogy mondjam, legalább a fele válással fog végződni az ismerőseid közül. Ki kell ismerni rendesen a másikat, az nemcsak abból áll, hogy együtt éltek és mindent tudtok a másikról, hanem azt is ha jönnek a problémák, akkor hogyan néztek szembe vele, illetve képesek vagytok-e együtt szembenézni ezekkel. Könnyű hirtelen felindulásból házasságot kötni, de elválni nemcsak fájdalmasabb hanem költségesebb is. 2 év alatt még rózsaszín köd van. Sokan felelőtlenül beleugranak, aztán ha elszáll a rózsaszín köd, utána el lehet válni, vagy ha van hitel/ gyerek akkor a dilemma , hogy benne maradjon-e az ember vagy ne.

Én több mint 8 éve vagyok együtt a párommal és majd mi is szeretnénk, de nem érezzük úgy mintha késő lenne.

2023. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
En 3 ev utan hazasodtam iden tavasszal, mindig irigy voltam a baratnomre aki 2 ev utan ment ferjhez. Aztan benott a fejem lagya, rajottem, hogy ez nem verseny.
2023. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kàr agyalni szerintem. Szeretnèd vagy sem ez a kèrdès. Ha igen örűlj szìvbôl neki. Az egyik baràtnőm 16 èv utàn hàzasodott össze a pàrjàval ès ez nem volt kèrdès hàny èv telt el közben.
2023. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
mi 6 év után házasodunk :) nagyon várjuk!
2023. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
12 év után házasodtunk össze. Sose késő, nem maradtál le semmiről. Haver 5 év után vette el a barátnőjét 1 év után váltak.
2023. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy házasodunk 6 év után, hogy közben azért nem lógattuk a lábunkat, lett ház, felújítottunk, stb stb, simán csak később jutottunk el oda, hogy ennyit tudunk invesztálni egy szép alkalomba.


Attól féltem hogy ennyi év után már nem lesz ANNYIRA romantikus, mintha még a pink ködben lennénk, de jelentem, nincs így. Esküvői zenéket válogatunk épp, szervezzük a nagy napot, minden nap folyik a könnyem, de TÉNYLEG :D


Nagyon jó lesz!! :))

2023. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem te inkább ne házasodj, kérdezö. Rettentö gyerekes a gondolkodásod. De remélem, hogy te is ugyanúgy el fogsz válni, amikor körülötted majd mindenki válik, nehogy lemaradj mögöttük még abban is.
2023. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy még előttetek áll az esküvő!

Varázslatos ez az időszak, a készülődés, a tervezgetés...

Bármikor szívesen átélném újra :)

Mi 7 év után házasodtunk, de szoktunk viccelődni a férjemmel, hogy ha tudtuk volna, mennyire csodálatos az esküvő és az eljegyzés utáni időszak, még elhúztuk volna pár évvel, hogy jobban kiélvezzük 😂

2023. aug. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még is mi lenne más?
2023. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!