Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvő előnyei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis esküvő előnyei?

Figyelt kérdés

Kis esküvő alatt azt értem, hogy csak szülők és testvérek, meg ha vannak akkor az ő párjaik és gyerekeik vesznek részt rajta, házasságkötő teremben van a szertartás, utána vacsora és kb 9re vége is van.


Az, hogy olcsóbb, egyértelmű előny, mondjatok még többet.


2023. júl. 31. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal kevesebb stresszel jár, mert nem kell hónapokat készülni rá és azon izgulni, hogy száz embernek vajon fog-e tetszeni vagy sem.
2023. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb stressz, talán szervezni is könnyebb.
2023. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
N el nem tudom képzelni hogy vki miért akarna keresztül menni azon hogy meghív 100 embert 😂😂😂 eleve ki az a 100 ember?
2023. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

#3

Azért a "szűk család és 9-kor vége" és a "meghívok 100 embert" között azért még van elég sok átmenet.

2023. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve csak úgy házasodnék hogy egy anyakönyvvezető és kész

Kb a gyomrom felfordul egy “lagzi” gondolatától is

2023. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#3 A száz embert én sem értem, ha nagyon erőlködök, akkor talán 60 embert össze tudok kaparni kettőnk részéről, akivel esetleg vagyunk olyan viszonyban :D Talán ha nagy a család és mindkét részről van 4-5 testvér akiknek gyerekei vannak, akkor össze tud jönni a 100.
2023. júl. 31. 14:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megvannak az előnyei. A mi esküvőnkön kb 65 fő volt. Az ajándék összegekkel és a menyasszonytánccal bőven fedezve volt minden.Maradt is kb fél millió plusszban. Szerintem nem volt nagy dolog összehozni.
2023. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Ahh szóval sokan a lóvé miatt csinálják 😂😂
2023. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kis esküvőnk volt, szinte olyan mint amit írtál!

Bár nálunk a covid miatt alakult így, utólag egyáltalán nem bánom! A legfőbb előnye az volt pl. hogy vannak olyan rokonok, akiet amúgy sem szívesen hívtam volna meg! De így, hogy alig volt ott valaki nincs is belőle sértődés, mert tényleg nagyon szűk család volt jelen!

2023. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp egy visszafogott, kisebb esküvőt szeretnék másodszorra. Nem kell a felhajtás, sokkal bensőségesebb is szerintem. És az sem mellékes, hogy anyagilag sem rokkan bele az ember. Én mindig is azt vallottam, hogy ésszerű keretek között érdemes költekezni.


32/N

2023. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!