Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leendő férjemet egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leendő férjemet egyáltalán nem érdekli az egész polgári esküvő, semmiben nem segít. Ez rossz előjel?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a menyasszonya, akkor volt az eljegyzés. Eleinte nagy lagzit akart, majd mivel esküvői szolgáltató tehát sok lagzin járt már egyre jobban elment tőle a kedve, kezdte azt érezni az egész a rokonok részéről csak színjáték és inkább ne legyen nagy lagzink. Mondtam oké rendben. Nagyon régóta szeretne kisbabát azonban én házasság előtt nem akarok, ezt tudta ő is. Pár hete végül megegyeztünk, hogy lesz egy polgári esküvőnk októberben, amin a legszűkebb család vesz részt. Először azt mondta van egy anyakönyvvezető, aki nagyon szépen beszélt egy esküvőn és őt megkérdezi, írt is valakinek a néni száma miatt azonban mar nyugdíjas. Nem történt semmi majd úgy éreztem a kezembe kell venni a dolgot és kerestem egy jó anyakönyvvezetőt, aki elvállalna minket. A párom végül mondta milyen nap legyen péntek vagy szombat, majd ezután én felhívtam az anyakönyvvezetőt és lefoglalták egy októberi pénteki napot. Személyesen a jövőhéten kellene, menjünk a hivatalos iratokat elintézni. Nincs gyűrűnk, és a páromat nem is érdekli. Kicsit berágtam és mondtam neki, ha nem akarja, ezt az egészet mondja meg, mert ez így nem oké. Azt mondta akarja, de ne zaklassam ezzel, a legfontosabbakat megbeszéltük ne idegesítsem, úgyis letudom szervezni egyedül... Annyira szomorú vagyok, mit tegyek?

2023. aug. 20. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Valószínűleg felesleges cécónak tartja, hiszen gyereket enélkül is tudsz szülni. De belemegy a házasságba, hogy legyen gyerek. Viszont úgy van vele, hogy hagyd békén a szervezéssel. Te akartad annyira, hát old meg. Ő vígan el lenne nélküle is.

Nem túl biztató helyzet.

2023. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom az eljegyzést is kihisztizted. Mint a nők 100%-a !!
2023. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem igaz utolsó, esküszöm hogy soha szóba sem hoztam az eljegyzést neki. Egyszer sem hoztam fel akkoriban a témát. Ez az esküvő dolog kicsit másabb,fontosabb nekem. Múlthéten kaptam nagyon rossz egészségi híreket és minél hamarabb elkell kezdenünk a próbálkozást gyógyszerekkel és injekciókkal.... Szerettem volna előtte a házasságot igen, ezt belátom.
2023. aug. 20. 16:09
 14/19 A kérdező kommentje:
Mármint bocsánat lemaradt,hogy a gyermekvállalást kell elkezdeni és ilyen rossz dolgokkal.
2023. aug. 20. 16:19
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbb pasit az esküvő-téma untatja vagy teher neki.
2023. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem több mint 10 év után kérte meg a kezem a párom, rá egy évre lagzi, amit 3 hónap alatt raktunk össze. És meg kell mondjam ennyi év után is az egyik legjobb időszak volt, amikor együtt szerveztük, ötleteltünk, sokat dobott a kapcsolatunkon.


A gyűrű pont egy olyan dolog volt, amibe igenis kikértem a véleményét, hiszen kettőnket szimbolizál, legyen olyan amit ő is szívesen visel (amikor viseljünk, mert a munkánk miatt nem nagyon lehet). A torták ízét is együtt határoztuk meg, volt ami az ő kedvence, volt az enyém és egy közös.

Ha már most úgy áll hozzá, hogy csináld ahogy akarod, az régen rossz, mert ez a közös nagy napotok, nem csak a tiéd és valószínűleg a későbbiekben is magadra fogsz maradni fontos dolgokban.

Az ilyen minden mindegy férfiakban az a rossz, hogy amúgy van véleményük és vágyaikat, de egyszerűen képtelenek kimondani, esetleg kiállni értük. Látod annyit azért elért, hogy elengedd a nagy lagzit, de mondjuk ha itt engedsz neki, akkor legyen egy vastagabb nászutatok egy olyan helyre, amit mindketten szeretnétek felfedezni.

2023. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

Hogy függ össze a kis lagzi és a nászutat?

Hamár az esküvőre kevesebb kell, akkor csak azért is legyen elköltve a pénz? Vagy esetleg kompenzálni kell emiatt a hölgy tagot?


Hát én férfiként biztos kiszaladnék a világból, ha azért kérne kompenzálnom a párom, mert nem egyeznek az igényeink az esküvővel kapcsolatban. Rendben van, hogy a közös jó érdekében kompromisszumot kell kötni, de szerintem nem ilyen formában. Ez így kb szívesség, amit kamatostúl kell megfizetni, nem kompromisszum.

2023. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

Miből gondoltad, hogy érdekelni fogja? A legtöbb pasinak egy felesleges nyűg az esküvői szertartás, a lagzi meg főleg. Szerintem, ha azt mondod neki, menjetek be 2 tanúval, lelkesebb lesz. Gyűrű a polgárihoz nem kell, ha nem akartok. Gondolom Ő nem, Te igen.

Nálunk nekem nőként volt nyűg. Én 2 tanúval akartam, ebből lett szülők és pár barát. Vacsora volt, de semmi extra, asztalt foglaltunk 6 főre, mint mások mikor barátokkal ülünk be étterembe. Gyűrűt mondjuk szerettünk volna, azt ketten vettünk meg. Előtte Ő nagyon készült az eljegyzésre, annyak megadta módját, nyilván gyűrűt vett. A nászút volt nekünk hangsúlyosabb. (Amúgy is szeretünk utazni). Pénz nem gond hála isten, mérnökként dolgozunk, egyikünk ausztriában és már fiatalok sem vagyunk.

2023. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

TE mit szeretnél? Ha kis esküvő családdal pár baráttal, ilyen 20-30 főig buli nélkül akkor kell egy helyszín, ahol van kaja, kerestek egy fotóst, rendelni kell egy tortát és annyi. Ruhádat úgyis magadnak intézed, párodét meg valószínűleg közösen. Gyűrűt érdemes közösen kiválasztani. Meghívót közösen terveztük, ezen kívül mindenmás csak köcöllék.


A párod milyen szolgáltató? Biztos van pár kontaktja.

2023. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!