Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Júniusi esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júniusi esküvő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 kérdésem is lenne.

1: akinek júniusban volt az esküvője, esetleg vendégkent volt jelen mennyire volt meleg júniusban? Nem bírom a meleget, de a nagy hideget sem, nagyon max 25 fokig jó vagyok utánna izzadok mint állat.

Masik: mikor van az évfordulótok és mikor házasodtatok? A mienk június 22,es ezért szeretném aznap hogy ne legyen annyi dátum, de felek hogy már akkoris nagyon meleg van. A többitől pedig az eső miatt félek. Meg talán a május, október ami jó lehet? Július, augusztus semmiképp, sem tél mert undorító idő van, sosincs rendes ho. Köszönöm a válaszokat!


2023. aug. 24. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem október végén volt szuper idővel, nem volt hideg, de meleg sem, nem esett, csodaszép voltak a levelek is, plusz felhős volt az idő, így nem hunyorogtam. Az egyetlen rossz a korai sötétedés volt, tehát minden program korábban volt, templomi 2kor, polgári 3kor.

Az a baj, hogy az időjárást nem tudod kiszámolni, mert volt olyan hogy 30+os kánikula vagy épp meleg, párás és délutáni menetrendszerű felhőszakadások voltak.

2023. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Voltam már több júniusi esküvőn. Igen, dögmeleg volt kint, na és? Nem a rét közepén volt a lagi, hanem étteremben, házasságkötő teremben (ill. volt amelyik meg templomban). Az előbbiekben van légkondi, utóbbiakban meg alapból hűvös van. Annyi időt van a napon amíg kijössz a templomból/házasságkötőből és beszállsz az autóba. Ha izzadós vagy akkor ne a déli órákban a napon tartsatok szabadtéri ceremóniát ennyi.

Jún. 22... szép dátum, de hétvégére fog esni? Mert teszem fel kedden ritkán tartanak esküvőt ugyebár...

2023. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Junius 22 azért lenne jó mert akkor jöttünk össze, és minek annyi dátum az ember életében nem? 😃


Kedd? Felőlem vasárnap is lehetne, az a 10 ember tud kivenni szabadságot. Ebből a 10bol 2 a leendő férjemmel, anyukám (70 éves), tesóm maganvallalkozo, a 3 unokatestveremből 2 vállalkozó, 1 ügyvéd szóval itt sem probléma a szabadság. Legjobb barátnőm kozmetikus saját vállalkozásában szóval ő is tud jönni, meg a férje és a gyereke is. Szóval nem hiszem hogy probléma lenne :) nem hacacare lesz hanem egy szűkkörű esküvő és vacsival aztán esetleg buli valahol, de ennyi. Szóval biztos nem lesz baj belőle de köszi.

Az októberi esküvő is szóba jött, de mivan ha szakad az eső és rohadt hideg lesz? 😅

2023. aug. 25. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni kiszámítani, hogy milyen idő lesz. Augusztus végén nem szokott már olyan hőség lenni, mint most és mégis van. Tavaly meg júniusban voltak komoly hőhullámok.
2023. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aprilis 22-en volt az eskuvom. Egesz honapban borongos, esos, kisse szeles ido volt, aznap megis ragyogoan sutott a nap. Ha jol emlekszem 22 fok volt.
2023. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Június 22 szombatra esik 2024-ben, nem keddre. Pont ideális, szerintem nyugodtan tarthatjátok akkor.
2023. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!