Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők! Otthagynád az újdonsült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Otthagynád az újdonsült férjedet/vőlegényedet, ha az esküvő közben nyilvánosan megszégyenít, megaláz mindenki előtt?

Figyelt kérdés

Mostanság volt egy botrány, ahol a feleségét a pasi belelőkte a méregdrága esküvői tortájukba, ezzel nem csak tönkretette a tortát, a ruhát, a felesége haját, sminkjét, de meg is szégyenítette őt mindenki előtt. Nem impulzív "vicc" volt, mert a pasi vett egy csomó cupkaket a názsnépnek a torta helyett.

A nő beadta a válópert.



Ennek kapcsán felmerült, hogy kinek mi a véleménye erről? Ti mit csinálnátok ilyen esetben?



2023. aug. 18. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, azonnal. Ez csak romalni fog, ha az eslüvő közben se tisztel, utána pokol lesz
Nagy veszekedés lenne, aztán annak tükrében elválik
Nem tudom, ha volt még más konfliktus is a kapcsolatban, akkor igen
Emiatt még talán nem, de elveszteném a bizalmat benne
Nem akarnék több botrányt szóval nem
Egyéb ok miatt nem opció a válás
Ilyen pasival már eleve le se állok, jobb hogy most derült ki, nem később. Azonnal kisétálok, a családommal.
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudhatjuk azt, nem e megèrdemelte a nő.

Ha meg vmi nàrci gyökèr a pasi es nem èrdemelte volna meg a nő, az meg biztos nem az eskuvői tortánál volt már nyilvánvalo, hanem az egész kapcsolatban is.

2023. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt a nőnek. Hamár az esküvőn hülyét csinál belőle, mit várhat tőle később!?
2023. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Az a helyzet, hogy aki nem teljesen vak és retardált, szerintem észreveheti már jóval korábban az abuzív viselkedésre utaló jeleket.


Nyilván a képet némileg árnyalhatja, ha a faszi gazdag...

2023. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez már megint valami ázsiai országban történt, ugye, kérdező? Azért nem linkelted be az erről szóló cikket.
2023. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tessék itt a cikk. Teljesen átlag fehér pár voltak.

[link]

2023. aug. 18. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleséggel értek egyet. Ez undorító, aljas húzás. A kedves férj nem gondol bele, hogy mi lett volna, ha mondjuk a feleség meg extra hashajtót tesz az italába, és összef.ssa magát a násznép előtt, vagy legalábbis folyton budira kellett volna járkálnia? Ezek nem vicces dolgok. Nem vagyok hercegnő típusú nő, de volt már esküvőm, és ott a legkevésbé se arra vágytam volna, hogy tortás pofával, ruhával, ragadva csináljam végig a lagzit, ráadásul egy „vicc” miatt, tehát nem is én voltam balf@sz.
2023. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye Amerikában történt? Ott van ez az ostoba szokás. Jogosan borult ki a menyasszony. Én valószínűleg ledermedtem volna, majd vigasztalhatatlanul

sírtam volna, hogy odalett a gyönyörű ruhám, a hajam, a sminkem, és a drága torta. Számomra itt véget is ért volna a lagzi, mentem volna a hotelszobába mosakodni, bőgni. Vőlegénynek és a vendégeknek további jó mulatást nélkülem...


A kapcsolattól függ, mi lett volna a folytatás. Ha ezek után őszinte megbánást tanúsítana az ifjú férj, belátná, hogy túl messzire ment, talán adok egy utolsó esélyt magunknak. (Mert naiv vagyok.) Ha viszont szerinte túlreagáltam, hisztis voltam, azonnal intézném a válást.

Szerencsére a vőlegényem nem ilyen "vicces" típus, úgyhogy hasonló helyzetben magam is megijednék, mennyire nem ismertem azt, akivel 7 éve együtt élek.


Vendégként is csalódtam volna, hogy a torta helyett hülye cupcake-ekkel szúrják ki a szemem.

2023. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem derült ki, hogy ilyen tahó, mert jól titkolta, abszolút. Tök mindegy, hogy eddig mennyire jól játszotta azt, hogy tisztel, hogy mennyi pénzt öltünk bele az esküvőbe vagy hogy begyöpösödött emberek szerint "de hát ilyen pitiség miatt dobni egy kapcsolatot, ahol nem vernek meg nem iszik a pasas..." meg "az tök oké, ha téged megaláznak, de ha te a férfit megalázód, az már túlzottan megalázó".
2023. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a sminket, a fodrászt ÉS a ruhát gondolom kifizzeteti a hülye majommal, mert pl pont egy ruha tisztíttatása kva drága, vagy ha maradandó kár keletkezett benne, az sem két fillér, kaución felül.


Én itt elválnék, mert tiszteletlen gyökér - ha már eddig nem tűnt fel, és valamiképp eljutottunk az esküvőig :D

2023. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!