Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők az ilyen magamutogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők az ilyen magamutogatós nőkről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Esküvői ruha

[link]

Láttatok már ilyet élőben?

Én még sose.


2023. szept. 10. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Tok csinos.


Ez egy atlagos eskuvoi ruha fazon. Nem latom mutogstasnak!!


Nekem is nagy szilikonmelleim vannak.

N

2023. szept. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Undorító. De amúgy vendég is tud ízléstelenül felöltözni. Pont 2 hete voltunk egy esküvőn a férjemmel, és a menyasszony egyik barátnője képes volt egy fehér egyberuhát felvenni, elég rövid volt, és a combján elöl még fel is volt vágva rendesen. Konkrétan hajszálra nem látszott csak ki a p...nája séta közben. Hányinger.
2023. szept. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
De hát esküvőre alap, hogy fehér ruhát nem vesznek fel a vendégek.
2023. szept. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy hatalmas tehèn, szörnyen nèz ki :D
2023. szept. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen nem volt nagyobb kosarú méretben ruha, mivel hatalmasak a mellei, gondolom nehéz talalni megfelelő darabot. En sem vagyok kicsiny teremtés, emlékszem volt a kölcsönzőben vagy 100 ruha ebből 2 volt rám való, abból választhattam..
2023. szept. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy írták, a vendégek is tudnak alakítani... sajnos egyre többen nem tudnak különbséget tenni a partyruha és az elegáns között.

A képről meg hát... ez is "kultúra". Ki tudja, hányadik felesége a hapsinak, szóval valamit fel kell mutatnia...

2023. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanazt gondolom róla, mint mikor a terhesfotókat kiposztolják facere, melltartós, bugyis képek bakker…egyes nőknek elmegy az esze ilyenkor vagy nem tudom, de tök gáz, ilyen intim fotók nem a közösségi oldalakra valók. És az ilyen csöcskidobás sem esküvőre, égne is a pofám, ha megjelennék így a komplett rokonságom előtt.
2023. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Ekkora tőgyeim lennének, már rég kés alá feküdtem volna. De az tuti, hogy nem cipelném a nyakamban. Tönkre menne a gerincem teljesen. Egy ilyen semmit sem takaró 3 számmal kisebb ruhában biztosan nem tárnám a nyilvánosság elé.
2023. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem volt ott egy rongydarab amit addig rádobtak volna, szegény nőre, vagy ott ez megszokott viselet?
2023. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az hogy valakinek nagy melle van, még önmagában nem magamutogatás. Ekkora mell egyedül garbóban nem fog "magamutogatósnak" tűnni, minden egyéb kivágásban igen.
2023. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!