Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, bajban vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, bajban vagyok, a párom a szemem láttára mutatta meg intim részeit édesanyamnak, mit tegyek? N30

Figyelt kérdés

A kérdés komoly és örülnék, ha nem lenne belőle viccelodes. Kétségbe vagyok esve. Anyu is teljesen kiborult.

Saját bevallása szerint régen, amikor a régi párjával kevés volt a szex, eldugott helyeken mutogatta magát lányoknak.

Úgy gondolom, ezek komoly pszichés problémák, mit tegyek?



2023. márc. 7. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Borsodi hétköznapok...?


Amúgy mit kellene tenni? Szerintem egyértelmű. Csávót kidobni, aztán továbblépni. Pár év múlva viccesnek fog tűnni, amikor elmúlik a trauma és már sikerült elfelejteni azt az érzést, amit most érzel. Nyugi, meg fog történni az is, ha úgy is tűnik most, hogy nem.

2023. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Exhibicionista. Kellemetlen. Én nem szeretnék így kapcsolatban maradni.
2023. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

De mégis hogy képzeljük el a szituációt?

Mi volt a beszélgetés az előzmény?

2023. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Atjott anyukám, és ő állandóan ezt mondogatta, hogy megmutatja... En azt hittem, viccel, nyilván mondtam, hogy ne. Aztán csak ültünk a kanapén, és tényleg megtette.
2023. márc. 7. 11:15
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem is tudom melyik a betegebb. Anyud e vagy a srác
2023. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj anyukáddal hogy ilyen esetben mit tanácsol!
2023. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar akkor tudod mit kell tenned!
2023. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ti ültetek a kanapén, Ő meg egyszerűen letolta a gatyáját? Ez beteges, és bár lehet hogy Ő humorosnak találta, nagyon nem az. Én még azt is el tudom képzelni hogy bejön Neki anyukád és így várta a reakcióját.

Semmi más dilije nincs egyébként?Mert el nem tudom képelni hogy egy normális férfi ilyet tegyen. Még poénból sem, mert ez nem az.

2023. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem volt ott már más is, csak nem tudsz róla.
2023. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#5 Az anyja miért lenne beteg? Ezt nem értem, ő is ledöbbent.


Elképzelni sem tudom a szitut, ez übergáz! Nagy bajok vannak ott, nehezen hiszem, hogy ezek után vele tudnék maradni...

2023. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!