Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan facebookon olyan oldalakat követ ahol ilyen magamutogatós nők vannak meg jelölget is be. De egyszer már mondtam hogy zavar de mégis csinálja másnál is így van??

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs így.
2022. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már 6 éve együtt vagyunk. Nem tudom mit kéne tennem
2022. ápr. 16. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom, hogy hetero kapcsolatról van szó, amiben te vagy a csajszi.

Így első olvasásra egyből arra gondolnék a kérdés kapcsán, hogy esetleg nem vagy számára "elég". (Köztetek minden más működik amúgy?)

A második gondolatom meg az, hogy esetleg nem ismeri az említett magamutogatós csajokat valahonnan? (Volt osztálytárs, munkatárs, ismerős?)

Az viszont alapból probléma egy kapcsolatban, ha a felek nem tudnak közösen megegyezni valamin. (Nem szerencsés figyelmen kívül hagyni a másik résztvevő érzéseit/véleményét...) :,/

2022. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Exem is ilyen volt. Plusz ráadasul távoli ismerős nőket akikkel nem is lenne, nincs is kapcsolata az instán kivul állandoan szivecskéz meg stb



Én komolyan örülök hogy már nem járok vele es nem kell ezt viselnem. A mostani barátom mégcsak közösségin sincs fent.

2022. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Régebben ő is minden csaj képet lajkolt de már azt nem csinálja csak sunyiba nézi.. Miközben a WCn ül stb..
2022. ápr. 16. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha szakitanal, akkor utána meg téged like-olgatna. Az ilyenek nem a reálban élnek. Az elérhetetlen a vonzo.
2022. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nem akarok vészmadárkádéi, de lehet megunt téged és most nézeget hogy mere tovább.

Persze ez csak ilyen legrosszabb eshetőség.


Simán lehet hogy ez csak ilyen vágy kiélés.

Ami azt jelenti hogy a paraszt nem bír szólni hogy nem kap meg mindent tőled amit szeretne.

Vagy nem is csak tőled szeretné.

Vagy lehet szolt és te nem reagáltál.

Mindegy is, a lényeg az hogy ülj le vele és beszéld ezt meg.

Felnőttek vagytok kell találni valami kompromisszumos megoldást ha azt akarjátok hogy működjőn a kapcsolat.

2022. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit jelent, hogy egy alpári paraszt, aki nem tisztel téged és semmibe vesz.

Nekem is volt ilyen barátom, ott is hagytam a francba emiatt. Az egy dolog, hogy néha nézeget ilyen tartalmakat, de a likeolgatas és a jelölgetés már egészen más kategória…szerintem szingli sracban is borzasztó szánalmas egy ilyen viselkedés, nemhogy egy párkapcsolatban élőben…

2022. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavar a viselkedése, megkéred= leszarja… magasról… és így hívod a barátodnak?
2022. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!