Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most akkor a lagzi pénzkidobás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a lagzi pénzkidobás, vagy pont, hogy meg kell adni a módját?

Figyelt kérdés

Annyira eltérőek a vélemények. Egyszer azt olvasom, hogy az egész csak a rongyrázásról szól, és ha igazán szereted a másikat, akkor kis esküvőt tartasz, mert akkor a másik fél számít és nem a buli, amire egyetlen nap alatt elköltesz milliókat. Aztán elolvasom azt, hogy egyszer van esküvőd az életedben, ne spórolj rajta semmit, add meg a módját, inkább ne házasodj, ha nincs rá elég pénzed, majd lesz esküvőd később.


Most akkor mi van?


2023. okt. 10. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Az van, hogy nem mindenki vágyik ugyan arra. Aki nagy lagzit szeretne, az csinálja, aki nem, az nem.
2023. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ki mit szeretne, tegye azt.
2023. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Te mire vágysz, ez a kérdés. Nem a násznép, nem a rokonok, hanem te.
2023. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Egyszer van esküvőd.. ja, nem biztos. Már bocs, de szerintem felesleges milliókat pazarolni ilyesmire. Biztos vagyok abban, hogy egy igényes, jól szervezett buli ugyanolyan emlékezetes marad.


Én másodjára biztos nem fogom a lagzi részét "erőltetni". A kéttanús bőven elegendő, utána max egy vacsi és buli.

2023. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

"Annyira eltérőek a vélemények."


Azért vélemények, nem pedig tények.

2023. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

NŐNEK: Beválthatja a pici herTZegHnős álmait.


FÉRFINEK: Nem elég buli a legénybúcsú tiniprostikkal? >:)


REÁLISAN: Ma a tökömnek itassak meg zabáltassak egy rakás embert, akiknek a felét rühellem, vagy nem is ismerem, vagy csak rám se köszönt 12 éve, mikor ebből a pénzből kifutná 1 hónap Thaiföldön, vagy egy luxusóra, vagy 2 minőségi elektromos bringa, vagy betétkönyv a gyereknek a sulihoz?

2023. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
6-os, neked csak ne legyen gyereked.
2023. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek másak az igényei, azért vannak erről ennyire eltérő vélemények. A lényeg, hogy mindenki úgy csinálja, ahogy NEKI jó, és ne hagyja, hogy más beleszóljon, vagy elbizonytalanítsa.
2023. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

"de szerintem felesleges milliókat pazarolni ilyesmire."


Kinek mennyi van. Ha lazán kifizetik és csak egy picike része a vagyonuknak, akkor miért ne.

2023. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy családi ünnep, ennyi. Két család egyesül. Legtöbbször nem is igazán találkozhat a két család, se előtte, se esküvő után. Nincs rá alkalom. A lagzi az egyetlen... szerintem jó, és kihagyhatatlan dolog. Nem kell rázni semmit se, lehet minimálra fogni. Voltam ilyenen is. Étteremben volt foglalva egy ebéd, ott a nagy család elvolt szépen, aztán háznál folytatódott a délután/este. Nem kell x csilliós helyszínbérlet, meg X fős catering, egyedi díszétés, miegymás, csicsa-micsa. Akár még az éttermet is el lehet engedni, én meglennék egy bográcsozással is 🤷‍♂️


De akinek meg igénye van rá, hogy minden be legyen sűrítve, hát csinálja. Ismerek ilyet is sajnos, hogy csak azért házasodott össze a kanjával, hogy menőzhessen a barátnőinek, meg legyen egy jó bulija, azóta meg fűvel-fával csalja a pasit 🤷‍♂️


Szóval kinek mi...

2023. okt. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!