Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem gitárórákra jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem gitárórákra jár már 1 éve, hogy mondjam meg neki, hogy abba kéne hagyni, mert felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy költséges és igazából semmi haszon nem származik belőle, még semmi fejlődést nem tapasztaltam 1 év alatt, pedig már régebben is tanult gitározni, kamaszkorában 1,5-2 évet, de nem megy neki, szóval teljesen felesleges. Viszont neki még meg sem fordult a fejében, hogy abbahagyja.
2022. szept. 29. 13:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%

Mit zavar téged? Ha ő szereti csinálni, miért ne járhatna?

Inkább támogatnod kellene. Vagy jobb lenne, ha inkább elinná a pénzt, vagy hetente járna körmöshöz?

2022. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%

Hol tart 1 év után? Két akkordot le tud fogni?

Vagy ennél már sokkal messzebb jár?

Meg tudod ítélni a fejlődését?

A gitár vagy az oktató miatt jár oda?

2022. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Zenésznek készül és ebből terveztek megélni? Nem? Akkor miért baj, ha kikapcsolódik és jól érzi magát?
2022. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
14%
A feleséged megcsal téged a gitároktatóval ez 99%-ig bizonyos. Tudom le leszek pontozva, de szinte biztos, hogy ez az igazság...
2022. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
3%
Meg vagy csalva!@
2022. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%

4-es, mégis miért? xd

Képzeld, én 2 évig jártam személyi edzésre férfihoz (N vagyok), de én is megkaptam a vőlegényemtől, hogy biztos több is van. Persze nem volt, csak őrült fétékeny volt a semmire. Vagy csak az zavarta, hogy ő munkán kívül nem csinált semmit.

2022. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Egy 40+os nőhöz jár.


Azért zavar mert drága, és lenne más helye is annak a pénznek. Meg tudom ítélni, hogy semmit nem fejlődött, ugyanolyan fülsértő amit csinál azzal a szerencsétlen gitárral, mint azelőtt volt, hogy elkezdett járni. És ezt mindenki így gondolja, az oktató szerint is sokat kell még fejlődnie. Tehát semmi értelme.

2022. szept. 29. 13:33
 8/41 anonim ***** válasza:
97%

"lenne más helye is annak a pénznek"

Gondolom akkor neked sincs egyetlen pénzköltéssel járó hobbid sem, ugye?

2022. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ilyen drága és ilyen felesleges nincs.
2022. szept. 29. 13:38
 10/41 anonim ***** válasza:
97%
Ha jobban érzi magát tőle, akkor nem felesleges. Szánalmas vagy.
2022. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!