Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tartjak a ferfiak penzkidobasnak a viragvételt a lanynak?

Figyelt kérdés
21 vagyok, 3 kaocsolatom volt mar, tobb evesek, de sosem kaptam viragot.
2021. jún. 4. 01:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Aki annak tartja azzal ne legyél kapcsolatban... aki nem tud kedves lenni, meglepni, mosolyt csalni az arcodra az nem biztos hogy téged akar. S nem csak az "elején" hanem végig akár 30 év múlva is (bizony a jó kapcsolatért tenni kell folyamatosan, dolgozni érte). 21 év alatt három kapcsolat... izé mennyi ideig is tartott egy kapcsolatod? :o Ez inkább pár hónapos futó kalandszerűségnek tűnik nem valódi kapcsolatnak. Egy kapcsolat 2-3 évnél kezdődik, addig csak "valami alakul".
2021. jún. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azoktól kellene megkérdezni, akik így gondolják... mert sztem minden ilyen eset különböző. Van, aki nem szeret ajándékozni, mert máshogy mutatja ki a szeretét; van, aki nem ajándékozik, mert skót; van, aki kifejezetten virágot nem akar venni, mert az mulandó; van, aki drágállja, és helyette vesz péksütit vagy csokit...
2021. jún. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nincs baj azzal, ha valaki nem vesz viragot a nojenek, ha amugy mashogy kedveskedik neki. a viragcsokor adasa ma mar nem igazan ‘divat’, plane a fiatalabbak koreben. kedves gesztus, de pl en ugyanannyira orulok, ha meglep a kedvenc uveg borommal, csokimmal stb, mintha viragot hozna.
2021. jún. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
47%

#2: Na rám mindegyik igaz. Utálok ajándékozni, szerintem az összes ajándékozós ünnepet a szuvenírboltok találták ki, hogy a sok hülye költse a pénzét felesleges kacatokra, amiken meg lehet sértődni, mert a legtöbb - szememben normális - ember jobban tudja, mire van szüksége, mint más. Illetve maximum tanácsot kér, hogy "Pisti, te értesz a telefonokhoz, milyet vegyek, ezt és ezt várom el tőle és max ennyibe kerüljön".


Skótnak is szoktak tartani, bár én pénzügyileg tudatosnak mondanám magam.


A virágot egy elpusztított növénynek tartom és könnyeket hullajtani érte nem fogok, de már csak emiatt múlandó szeszélynek tartom, hagyományoskodós divatnak.


Drágállom, mert mivel divat, horror árat kérnek olyasmiért, ami kvázi-ingyen van mert megterem a mezőn.

2021. jún. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Nő vagyok, én is pénzkidobásnak tartom, nem is tudok mit kezdeni vele. Hála Istennek, a férjem sem egy virágos típus, inkább csokit hoz vagy csak simán a kedvemre tesz, ha rájön az 5 perc. 😊
2021. jún. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
En nokent tartom penzkidobasnak, es a vagott virag a pusztulas szimboluma. Gyakorlatilag vegig kell neznem, ahogy eleri azt a hatart, hogy mar lathato, hogy elettelen.
2021. jún. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
28%

Kb mintha műanyag fúrószárat vennél fúrókalapácsba. Tök szép ott a dobozban, de mindketten tudjuk h baromi nagy f.ság, de azért szeretsz. Végülis, hisz tőled kaptam.


Üdv, egy férfi

2021. jún. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

:(

Szegény.

Pedig nagyon sok nő szereti a virágokat, csak hát vannak olyanok is, akik nem.

Na, megint ott vagyunk, hogy a statisztikai kisebbség járatja a száját az interneten.

Evidens, hogy a nők szeretik a virágot, és pont.

Szóval nagyon nem lő mellé vele az ember, csak jó megfigyelőnek kell lenni.

2021. jún. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
Mert a bunkó réteg mindenre sajnálja a pénzt...
2021. jún. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
13%
Te kérdező? Mit szoktál venni random a párodnak?
2021. jún. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!