Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha az esküvőszervezésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az esküvőszervezésre gondolok, ideges leszek, akkor nem is nekem való?

Figyelt kérdés

A házasságot mindennél jobban szeretném :) Magával az esküvővel érzek így, pontosabban a vendégekkel. Van olyan, aki közeli családtag, de problémás, nem is szeretjük, úgy döntöttünk, nem hívjuk meg, és tudom, hogy ezen szinte mindenki ki lesz akadva, és a menyasszonyon, azaz rajtam csattan majd. Vannak, akiket szeretnénk meghívni, de megbízhatatlanok ilyen téren, tehát fixen le fogják mondani, remélhetőleg időben, de leginkább előtte lévő napra tippelek. Volt rá példa csak nem a mi esküvőnkkel. Meg a belepofázós rokonok, ezt illik, azt illik, őket is hívd meg, ez legyen, az legyen, X kizárólag egyféle ételt eszik, legyen neki külön, miért nem szervezek be valakit hogy vigye haza 10-kor mert ő akkor fárad el, stb. Ja és nyáron lesz és volt aki azt mondta hogy akkor nem jön mert ő nem bírja a meleget (csak a szertartás lesz szabadtéren). Nagyon fel tud idegesíteni, ha ez eszembe jut. Pedig kislány korom óta várom az esküvőmet és nem.is vagyok maximalista, nem érdekel annyira a dekor ruha stb, csak azt szeretném, ha a vendégeim jól éreznék magukat.


Már azon gondolkozom hogy szökjünk meg :D De inkább egy rendes esküvőt szeretnék. Ja és velünk együtt 35 fő akit meg szeretnénk hívni, tehát nem is a szomszéd unokájának a kutyájának a nagymamájának a hülyeségeit kell hallgatni.


nov. 11. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mi esküvőnkön 10 ember volt, egyszerű szertartás, semmi cicoma. Ma is így csinálnám.
nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 30-35 főben fog megállni a dolog és pont. Ennél nagyobb ugyan a család mindkettőnk oldalán,de 1.anyagilag nem fog beleférni több 2.ennyien vannak azok az emberek,akik igazán közel állnak hozzánk, és akikre bármikor számíthatunk (és fordítva). :)

32n

nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Mi is elkezdtünk szervezkedni, egy idő után teljesen kiborultam. Egyrész kit hívjunk, kit ne hívjunk, kit illik, kit kötelező, ki miért fogja húzni az orrát, ez hol alszik majd, az hol alszik majd, majd erre jött rá amikor olyanokat láttam menyasszonycsevegőben facebookon, hogy valaki februárban megkereste a júliusi lagzijára a virágkötőt, és thaiföldről rendel istentudja mit, és ment a totál pörgés, engem egyszerűen kidobott magából a gépezet.


Egyszerűen nem vagyunk ennyire gyerekesek, nem vonzott minket a többmillió eltapsolása egy nap alatt. Ha ingyen lenne még akkor talán, de amikor rájöttem hogy egy ilyen "buli" mennyire soktényezős, óriási iparág, akkor teljesen elfogott az undor.


Nameg én menetközben rájöttem hogy a mi családaink nem is olyanok, akiknem szívesen szervez az ember ekkora hacacárét.


Szóval mi végül két tanúval, unokahúgommal, testvérekkel, szülőkkel egy marketplacen talált térdig érő menya ruhában, gyönyörű virággal és gyönyörű gyűrűkkel, sminkkel, szép hajjal bementünk a házasságkötő terembe, aláírtunk, sírtunk, majd ebédeltünk egy nagyon jót. Igaz az életünk legdrágább ebédje volt, de hát történelmi, szép étterembe mentünk Buda szívében, megadtuk a módját.


Ahogy felálltunk az asztaltól, jött értünk a taxi, vitt minket a reptérre, mentünk nászútra. A szálláson, privátban, kettesben egy pezsgő mellett eltáncoltuk a választott "firstdance" dalunkra egy táncot. :)


Életem legjobb napja volt, és nem került 3-4-5-6 millióba.

Mindig is a házasságot vártam, nem a lagzit. Nagyon boldog vagyok. :)

nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bízz meg egy szervezőt, de vigyázz, hogy olyanra bízd aki Tőled kéri el a munkája ellenértékét. A jutalékos, vagy hibrid-jutalékos rendszerben dolgozó szervezők munkája nem átlátható és könnyebben lesz így drágább az esküvőd.
dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!