Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen volt a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt a kis esküvője? Hogy zajlott?

Figyelt kérdés

20 fő alatti létszámmal kb. A mi létszámunk 9 felnőtt 4 gyerek.


Egyelőre ilyen elképzeléseim vannak: ceremónia szabad ég alatt, fotózás, vacsi, torta, még gondolkozom egy nyitótáncon (de buli nem lesz csak mi táncolnánk).


Akinek ilyen kis létszámú volt az esküvője, hogy zajlott, hogy éreztétek magatokat és kb hány óráig tartott?


nov. 27. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem toltam túl :)

10 ember, egy sima vacsi az esküvő után, kicsit lotyogtunk, haza mentünk atoltozni, és hajnalig buliztunk egy diszkóban 😁nem csinálnam másképp, csak az volt ott aki számít, semmi hacacare, meg milliók a semmibe. A szórakozóhely ötlete meg csak úgy jött, nem volt tervezve 😅

nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Decemberi esküvő volt, hatalmas pelyhekben hullott a hó, ahogy mindig akartam kislánykorom óta:)

Szűk családtagok, és a férjem legközelebbi barátai voltak ott. Polgári szertartás volt, aztán egy egyszerű ebéd, ahol mindenki azt választott amit akart az étlapról. A végén 4 féle torta volt.

A december miatt fel volt díszítve minden karácsonyi dekorációval, mi abszolút nem tettünk bele ebbe a dologba semmit. Fényfűzérek, fenyőfűzérek, ünnepi díszek mindenhol, karácsonyfa, embernagyságú mikulás stb. Nagyon hangulatos volt az egész.:). Nekem abszolut ez így ahogy volt az álomesküvőm volt. A férjemnek amúgy nem voltak konkrét vágyai ezzel kapcsolatban, csak hogy összeházasodjunk:) A karácsonyi hangulatba ültetett esküvő az én kedvemért volt. Egyébként összvissz 17en voltunk.

Akik eljöttek, jól érezték magukat, örültek nekünk is, meg annak is, hogy nem kellett megsülni ( mivel ugye a legtöbb esküvő nyáron szokott lenni. ) Egyébként direkt nem nyújtottuk hosszúra, nem akartunk se puccparádét, se sok embert, se bulizósak nem vagyunk. Délben volt a ceremónia, és 1kor már az étteremben voltunk, eszegettünk, beszélgettünk, jöttek a torták, azt is lassan elfogyasztotta mindenki aztán el is kezdtünk készülődni. Este 6 körül már itthon voltunk.


Azóta 12 év alatt voltunk egyébkènt több esküvőn is vendégkênt. Őszintén szólva jobban éreztük magunkat azokon amik hasonlóak voltak a mienkhez, rövidebb ideig tartottak, kisebb létszámmal.

Pl Júliusban ment férjhez a sógornőm, hát....szép volt meg minden, de az hogy az étteremben 4 órától 8ig semmi nem történt, az sok volt és nagyon unalmas. 1,5 órát késett a kaja is, nagyon meleg is volt, többen rosszul lettek. A nyitótánc is elcsúszott, le is maradtunk, mert el kellett jönni, különben lekéstük volna az utolsó vonatot és nem jutunk haza. Ebből aztán hiszti is lett, de ez van. Nem akartunk az utcán aludni.

nov. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok kis esküvőn voltam már (fotós vagyok), az egyik kedvencem egy Németországban, kb. tíz éve tartott esküvő volt, metálos páros, fekete ruhákban, összesen tíz fővel, nagyon klassz élmény volt még fotósként is. :)
dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!