Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői helyszínnel kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői helyszínnel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Olyan rendezvényhelyszínt keresek (Budapesten), ahová bevihető az étel és ital. Böngésztem sokat, viszont mindenhol catering szolgáltatással együtt vehető igénybe a rendezvényterem. Aki esetleg vendéglátás nélküli helyen tartotta a lagziját, tudna nekem segíteni? Egyébként nagyjából 40 főre számítunk.

febr. 18. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert akartok kajat vinni? Miert nem kajaval egyutt kéritek a helyet?
febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A főnököm készíti az ételeket, ezért kell csupán a helyszínről gondoskodnom. :)
febr. 18. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten is vannak kultúrházak, rendezvénytermek. Keresd meg ezeket. Másik ötlet, hogy vannak olyan helyszínek, amelyek pont arra vannak kitalálva, amire éppen keresed. Ilyen például: Ádám Villa, Barabás Villa.


Remélem tudtam segíteni! Barátsággal, szia.

febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barabás villa, fotó szempontból is baromi jól mutat a kék keretekkel :)
febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen utánajárok, hatalmas segítség volt, köszönöm! :)
febr. 24. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!