Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire lehet kínos/rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet kínos/rossz érzés, hogy a párotok tartana legénybúcsút, de ti lánybúcsút nem?

Figyelt kérdés

Nem lenne olyan érzés, mintha ti kimaradnátok egy ilyen "fontos eseményből", amiben viszont a párotoknak része lesz?


Nekem nincsenek barátaim, így lánybúcsút nem fogok tartani, de ha lennének sem vágynék nagy felhajtásra. A páromnak sok barátja van, számára ez egy fontos esemény lenne. Viszont engem kicsit frusztrál belül, hogy én kimaradok ebből, mert nincs rá lehetőségem. Azt viszont nem szeretném, hogy a párom miattam kiamardjon, ha ő szeretne.


Valamiért ez zavar kicsit, rosszul érint, de én sem tudom megfogalmazni, hogy pontosan miért. Ti mit gondoltok erről?



febr. 21. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne esemény, engem az érdekelne, ő mit csinál.
febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

"Valamiért ez zavar kicsit, rosszul érint, de én sem tudom megfogalmazni, hogy pontosan miért."

Már megfogalmaztad. Irigykedsz, mert neki lesz egy olyan haveri programja, ami neked nem. (teljesen érthető egyébként)

febr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Érthetőek az érzéseid, ez nem csak egy sima buli, hanem az esküvőtöket megelőző esemény, szóval nyilván jól esne ha hasonló élményeitek lennének. Viszont jól kezeled a helyzetet azzal, hogy nem próbálod megállítani.

Ne kattog ezen feleslegesen, csak beárnyékolja az esküvőt.


Amúgy lehet off, viszont talán nem ártana beszerezni néhány barátot, nem? Ha neked a párod az egész világod, neki viszont van egy normális baráti köre, az egyrészt nem a legegészségesebb élet, másrészt meg a jövőben is szülhet majd rossz érzést amikor ő elmegy a haverokkal, te meg nézed a falat otthon.

febr. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerezz barátokat, mert ez később is feszkó lesz, ha már most az. Magadhoz akarod majd kötni, hogy maradjon otthon vagy majd ragadsz rá, és egyik sem megy ki jóra. Hacsak nem költöztetek épp most ezer kilométerrel arrébb, elgondolkodnék, miért nincsenek bizalmas és tartós emberi kapcsolataid, mert pszichésen sem egészséges, hacsak a párod az egyetlen, akivel beszélgetni tudsz.
febr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért nincsenek barátaid? Engem kikeszit de, ha a paromnak egy sem lenne. Egyrészt, nem egészséges, másrészt rohadt nagy lenne rajtam a nyomás, hogy úgymond, csak én vagyok neki.
febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Itt szerintem inkább az a gond, hogy neked nincsenek barátaid, akiknek fontos vagy, akikre számíthatsz, párodnak viszont vannak.

Engem egyébként nem érdekelne, ha páromnak lenne legénybúcsúja, de nekem nem lenne leánybúcsúm. Van pár barátnőm, de hülyeségnek tartom a leánybúcsút, így nem érezném hiányát.

febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Eddig nem zavart amikor találkozott a barátaival te meg otthon ültél mert neked egy sincs? Nem értem ez miért csak egy legénybúcsú kapcsán probléma. Magát a legénybúcsút leszarnám, nem kötelező nekem is csinálni bulit csak mert neki van.
febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz? En szivesen elmegyek veled szorakozni :D N


Amugy baratnoim nekem sincsenek. Egy fiu baratom van, vele eljarok x havonta egyszer.

A baratomnak viszont van vagy 50 haverja. Ebbol kb 20-al tartja is a kapcsolatot.


Nekem is votl mar eszemben ez a szituacio ami most veled tortenik.


Talan en elmennek egyedul valahova kulfold vagy wellness, vagy bulizni, ha senki nem lenne, vagy szimplan nem erdeklne es aludnek :D

febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Anyukád vagy más nőrokonod sincs, akivel tarthatsz egy görbe estét vagy valami wellness programot? Egyébként meg nem a bizalom és önzetlenség jele, hogy zavar, hogy neki van társasága, neked meg nincs. Azt várod, hogy neki se legyen? Vagy hogy vigyen el magával? Gondolom, nem ő tehet arról, hogy neked nincsenek barátaid. Ez olyan, mintha azt kívánnád, ezentúl ne horgásszon vagy síeljen, mert te nem tudsz.
febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom te is vágynál barátokra, és irigykedsz hogy neki vannak. Teljesen természetes érzés, ettől még nyilván nem szép dolog, de az ember nem tudja irányítani hogy mit érezzen.

Én valamit biztos csinálnék aznap este mikor neki van. Egy barátnőd sincsen akivel elmehetnél valahova? Ha más nem, elmennék egyedül moziba vagy vásárolni vagy ilyesmit. Mondjuk én szeretek egyedül lenni. Vagy ha otthon maradnék akkor rendelnék olyan kaját amit vele sosem lehet mert nem szereti. Néznék valami jó filmet, akár többet. Zenét hallgatnék hangosan. Innék egy kicsit vagy a kicsinél egy kicsit többet... Fú, mit meg nem adnék így gyesen egy szabad délutánért-estéért. Na tessék, én meg téged irigyellek.

febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!