Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik megtartani az esküvőnket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik megtartani az esküvőnket, ha a párom nagyija éppen haldoklik? Nem kizárt, hogy pont a mai nap aludna el.

Figyelt kérdés
Hirtelen állapotromlás lépett fel nála és rohamosan romlik. Mai nap lenne a polgári esküvőnk, már minden le van szervezve( étterem, virágok, fotós).

márc. 21. 07:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezt a párodnak kell eldöntenie.
márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha polgári, akkor az "belefér", de ha meghalna szegény, akkor nagy mulatozást nem illik csapni, meg a család sem tudna önfeledten mulatozni.
márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Csendes ünnep legyen, persze. Tartsátok meg, nagyi is örülne neki.
márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
Az eskuvő évfordulókon ezek után meg a nagyira is lehet majd minden évben emlékezni.
márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom ismerősök is meg vannak hívva, meg mindent lefoglaltatok, úgyhogy szerintem tartsátok meg. Különben a semmiért fizettek egy vagyont, illetve a meghívottakat sem illik lefújni. Ahogy előttem is írták, mulatozni nem illik.
márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs hajnalig tartó dajdajozás, hanem csak szűkebb körben polgári egy vacsorával, akkor én megtartanám.
márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
Ja hát a lepontozoknak eszükbe se jutna egy évben se a nagyi. Hogy egy haldokló feeling lengte körbe a házasságot. Hát úgy könnyű is lapozni.
márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

Nekem is az jutott eszembe, hogy aztán meg a nagyi állapota, talán halála árnyalja majd be az évfordulótokat mindig.

Viszont a másik meg, hogy ha most nem, akkor mikor? Várni a nagyi halálára, hogy összeházasodhasunk? Kicsit morbid. :) Főleg, hogy akkor meg azért nem lesz illő egy ideig.

márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédunkban volt ilyen eset, de ott nagy lagzi volt leszervezve, mikor a nagyi meghalt. Százezeeket bukott volna mindkét család a foglalásokon. Megtartották, nem nagyon tudtak mást tenni.
márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a mai világban nem úgy van az, hogy "csak" elmarad,komoly száz ezreket, akár milliókat bukik az ember, így én ha fájó szívvel is,de megtartanám.Gondolom nincs annyi pénzetek,hogy ez az összeg,ami most elúszna ne hiányozna.
márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!