Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi csokor helyett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi csokor helyett mit válasszak?

Figyelt kérdés

Nyári esküvőm lesz,tudom addigra rengeteg szép,igazi virág közül válogathatnék,mégis úgy döntöttem nem lesz csokrom! Azon kívül,hogy ez furcsa, van komoly oka is: van a vendéglistában 3 olyan hölgy,akinek kellemetlen lenne ha eldobnám és elkapnák. Nem szeretném,hogy hecceljék őket,hogy ideje lenne. Egyikük az egyik rokonom barátnője 12,5 éve és tudom hogy nagyon várja hogy a rokonom elvegye. Van köztük,aki 11 év után szakított a párjával pontosan amiatt,hogy a srác nem szeretett volna esküvőt. A lány ezt elfogadta,mondta neki,hogy érti és akkor külön folytatja. Tudom..túlzott empátia ez bennem..


Nő :)



ápr. 27. 18:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

eszembe nem jutott eldobni a csokrom :D ennyi, problem megoldva :)


amúgy én nem javaslom, hogy ilyen indok miatt ne legyen, a fotókon hatalmas pluszt ad a csokor (fotósként mondom), ha amúgy nincs bajod a vágott virággal.

ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Kései Sirató ***** válasza:
55%

Ha csokor helyett szeretnél valamit a kezedbe, akkor vagy egy retikült tartanék a kezemben, ami szép fehér és nagyon illik a ruhához, vagy a kutyám pórázát, ha van szép és szalonképes kutyád, aki tud viselkedni, vagy egy legyezőt, ahogyan más is írta már, vagy esetleg egy virágkosarat csináltatnék és az lenne a kezemben, azaz a kosár füle.


Ha mégis meggondolnád magad, nem kötelező eldobni a csokrot, nem minden menyasszony dobja el, én sem dobtam el.

ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
75%
Ne dobd el, ahogy már írták páran. Probléma megoldva.🤷🏼‍♀️
ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
31%
Írjátok le még 52-en, hogy nem kell eldobni a csokrot.
ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
47%
Csokor, és nem dobod el, hmmm?
ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Légyszii írjátok le még hogy ne dobjam el. 😀😀
ápr. 29. 18:56
 27/35 anonim ***** válasza:
38%
#24 én se értem a "hát akkor ne dobd el" válaszokat mivel a kérdés nem erről szól, meg nem is arról hogy nem tetszik neki a virágcsokor, hanem csak egy ostoba trollkodás az állítólagos empátiájával mások felé. Na persze, majd azért nem lesz csokrom mert más még nem házasodott meg. Ilyen bolond a világon nincs...
ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
60%

"Légyszii írjátok le még hogy ne dobjam el"

Miért ne?

Egyáltalán nem rendkívüli, ha nincs csokordobás. Sokan nem csinálják. Ráadásul általában nem is a menyasszonyi csokrot szokták eldobni, hanem van külön egy kisebb dobócsokor.

Ha valaki pampogna, akkor mondd azt, hogy nem készült dobócsokor.

ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
68%

Nekem lesz csokrom, de nem fogok dobni...

Kb.50 fő lesz jelen az esküvőn, de ebből 2 óvodás és egy 30éves lenne, akik beállnának csokordobásra.... Ìgy én megmondtam,H nem fogok dobni és kész. (Augusztusban házasodunk)

Alapjában nem vagyok virágos ember.. párom emiatt ritkán is szokott virágot venni nekem, de az esküvőnkön nem tudnám elképzelni,H ne legyen valami szép csokrom. (Hiába szegényt pár nap után kidobom)

ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
67%

“van a vendéglistában 3 olyan hölgy,akinek kellemetlen lenne ha eldobnám és elkapnák. ”


Ezt nem mondod komolyan?


Te másoktól teszed függővé az életed fordulópontjának ünnepét?!


Akkor ne kapkodjanak utána! Vagy ne legyenek ott!


Még jó, hogy nem kérsz bocsánatot tőlük, mert boldog vagy!

Az eszem megáll, komolyan!

máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!