Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyáron lesz esküvőm. Mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron lesz esküvőm. Mennyivel előtte kell a dolgokat intézni hogy minden meg legyen? 24/L

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságból kérdezem, mert szüleim segitenek, de annyira izgulok, sose hittem volna hogy egyszer én is feleség lehetek. Már nézegettem itt a meghivókat, arra az idézetet mi iratjuk bele, vagy már igy vesszük meg? Annyi kérdésem van, :D :D

Ki van még a házasság előtt? Amilyen érzékeny vagyok, az egész esküvőmet végig könyezem ettől félek, és a sminkem is oda lesz. :D

Olyn idézetet hol találok ahol szüleimtől búcsúzó szöveget mondok. Mert én szeretném mondani, bár nem sok sikerrel mert a sirástól nem fog menni. A lényeg hogy legyen benne a köszönet a fel nevelésben stb. Megható még irni is róla :) A menyasszonyi csokor vörös rózsából?? Véleményetek? :) Tapasztalatokat várok.


2010. nov. 9. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A neten van jónéhány esküvőszervezéssel foglalkozó honlap, keresd meg őket. Van olyan is, ahol összeírják, hogy mikor mit érdemes elintézni, hónapokra lebontva.
2010. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, ha írsz e-mailt!( szervezés, dekor, stb.) Hol lesz?
2010. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kojee válasza:

Nekünk idén július végén volt. Februárban beszéltünk az anyakönyvvezetővel és a pappal, az időpont miatt. A virágokat kb. a szertartás előtt 1 hónappal intéztük, a lagzihoz a helyet kb. 1.5-2 hónappal . A ruháma az 1 héttel a szertartás előtt készült el (de én fiú vagyok).

Valamint nagyon fárasztó volt az a nap, főleg a feleségemnek. Arra készülhetsz, hogy órákat kell egy helyben állnotok.

2010. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Anyakönyvvezetőt, templomot januárban már intézheted, hogy tuti legyen hely.

Meghívókat szerkesztheted Te magad is, persze ehhez innen-onnan meríthetsz ötleteket. Mi megterveztük magunk, kerestünk idézetet, megfogalmaztuk a szöveget, és kinyomtattattuk. Sokkal olcsóbban kijöttünk, mintha külön ezzel foglalkozó céget kerestünk volna meg.

Csokor? Ha a vörös rózsa a kedvenced, miért ne?

2010. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nyári esküvő akkor már január -március körül le kell foglalnod a ruhádat mert nyáron sok menyasszony lesz..juj majd írok még csak most rohannom kell.
2010. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

van egy nem ide illő mondatom a kérdésemben. "ki van még a házasság előtt" nem tudom hogy ezzel mit akartam volna irni, elnézést D


Köszönöm a válaszokat :) És amit mi kiválasztunk időpontot, ez meg fog maradni, vagy a papnak nem lesz jó? Vagy mikor foglaljuk le ezt a napot, mert nagyon fontos naphoz kötnénk ezt.

2010. nov. 9. 15:34
 7/14 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy. Igen nyáron lesz :):):) várom a válaszokat :)
2010. nov. 9. 15:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi ez írtuk a szüleinknek egy kártyára a virágok mellé, mert elmondani biztos nem tudtam volna a sírástól :)

"A világ folyton változik.Nézzünk csak ki az ablakon!

Látjuk, hogy a fák virága lassan zöldbe vált, hogy nemsokára sárgán hulljon az ősz a földre. A tél hidegében pedig összebújva figyeljük a hó alól kibújó virágot.

Eltelik egy év, azután egy évtized, és a szülők totyogó kisdedéből érett ember válik egy szemvillanás alatt.

S mi a szülői hivatás?

Bátran vállalni a lehetetlent is, küzdeni, harcolni a jövő nemzedékért, és sohasem feladni, még akkor sem, ha meginog az ember lába néha.

Minden gyerek, így a magunk nevében is köszönöm minden szülőnek a bátorságot, amit a szűnni nem tudó szeretet tett erőssé.

Köszönjük a kitartást, amivel elkísértek minket nap mint nap, mióta csak élünk."

Ebből már ki lehet indulni, át lehet írni, bővíteni...stb.

Nekünk is nyáron volt az esküvőnk és mi előtte novemberben kezdtünk el intézkedni. Egyelőre csak nézelődj, készíts a számítógépeden mappákat, pl. ruha, csokor, meghívó, amibe beleteszed azokat amik tetszenek. A meghívókat az esküvő előtt 2-1 hónappal illik kihordani. A helyszín kiválasztása, lefoglalása a legfontosabb, az legyen az első.

Én is nagyon érzékeny vagyok, mikor az esküvő előtt válogattam ki a zenéket a polgárira, már akkor végig bőgtem mindegyiket. :) De az esküvőn nem sírtam, annyira izgultam, hogy elfelejtettem sírni. :)

Kb. ennyi most más nem jut eszembe. :) Vörösrózsás csokor szerintem szép.

2010. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt annyira túllihegni. Mi kb. 4 hónap alatt szerveztünk le mindent és tökéletes lett. A lényeg,hogy a az időpontok a szertartásokra, az éttermet, zenekart, vőfélyt időben foglald le. A többi ráér később is! Én soha nem értettem,hogy mit lehet egy esküvőn egy évig szervezni. Pedig nekünk sem volt kis lagzink,120 fő volt. A barátok ahol tudtak segítettek, de a nagy részét a férjemmel szerveztük meg, munka mellett!
2010. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, hátha mondjuk a papnak vagy hivatalnak nem jó az időpont akkor másikat kell keresnetek, hiszen ők már nem mondhatják le a beírt párokat! És érdemes úgy szervezni, hogy ha tudjátok, hogy a két szertartás között ne teljenek el órák. A félóra még oké, de annál több ne legyen, mert nem tudnak a vendégek mit csinálni!
2010. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!