Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerinted jó ötlet csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jó ötlet csak az esküvő után összeköltözni a pároddal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

szerintem nem.

ah előtte összeköltöztök, akkor jobban megismeritek egymást.

szerintem mindenképp meg kell próbálni előtte, hogy milyen.

2010. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
hát,szerintem nem....
2010. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát passz, mindkettő elsülhet jól és rosszul is. Én úgy adnám meg a varázsát a dolognak, hogy együtt lakunk előtte, de mégsem. Szóval hogy mondjuk mindig egymásnál alszunk, meg napközben is ha tehetjük együtt vagyunk, de mindkettőnknek van lakhelye máshol is. Én ezt az arany középutat tartom a legjobbnak.
2010. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
nem...
2010. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

ennyi erővel össze se házasodjatok, abból válás lenne így..


de NE legyen igazam, ha mégse költöztök össze a boldogító igen előtt...

2010. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Lakva ismerszik meg az ember... közhely, de igaz.
2010. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak azért kérdeztem, mert pont az ellenkezőjét tapasztalom.. Ismerőseim csak úgy ugrálnak bele ebbe a hipp-hopp esküvő, és utána közös lakás dologba..:S Én is felelőtlenségnek tartom.. Egyenes út a válóperes ügyvédhez! Egyáltalán, miért kell annyira kapkodni az esküvővel? Félnek, hogy pár év múlva már másképp gondolnák? Akkor meg minek az egész??
2010. nov. 21. 16:33
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
mi durván 4 hónap együtt járás után döntöttünk az esküvő , házasság mellett, 5hónap alatt leszerveztünk egy 240 személyes lagzit, és csak és kizárólag az esküvő után költöztünk össze, sőt mi több, mi az esküvő előtt egyetlen egyszer sem aludtunk egymásnál!!!!most 5éves házasok leszünk pár hónap múlva. kicsit "durva" volt az eleje, hiszen nem ismertük egymás szokásait, de úgy gondolom így volt olyan varázsa az egésznek amit sajnos a mai elkorcsosodott világban nem létezik már ilyen, vagy csak nagyon nagyon kevés.
2010. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
szerintem nem,én előtte már szeretnék együtt élni a vőlegényemmel,csak hogy jobban összeszokhassunk,megismerhessük a másik minden napi szokásait még mélyebben mint eddig,mert így mégis majdnem minden pillanatot együtt töltünk,és mégis másképpen viselkedünk mintha pl átjött volna hozzám egy két napra aludni.
2010. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

18:25


azért a 18:25-ös előtt le a kalappal :)

2010. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!