Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó vagy rossz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó vagy rossz ha a jegy gyűrű ezüst? Ez nagyon szokatlan? Az aranyat nem szeretjük a párommal! Az ezüst is lehet ugyanolyan tartós és életre szóló?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Szerintem nem baj, ha ezüst a gyűrű. Mi sem szeretjük a párommal az aranyat. Pont ma tettem fel egy kérdést az eljegyzés kategóriába.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

2010. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekünk is ezüst gyűrűnk van a feleségemmel, ezzel is házasodtunk össze, pedig aranyat is csináltattam.

Igen, az ezüst is lehet ugyanolyan tartós, és életreszóló.

2010. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi sem szeretjük a párommal az aranyat, nekünk fehérarany gyűrűnk van és az nagyon szééépp!! :)
2010. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de én pl. nem tudom megkülönböztetni ránézésre a fehéraranyat az ezüsttől.

Mi sokáig válogattunk a gyűrűk között, mire találtunk 1 fehérarany gyűrűt, ami mind2nek tetszett. Sokkal olcsóbb volt, mint az átlagos karikagyűrűk. Kiderült, hogy azért, mert "csak" 9 karátos és nem 14. Szóval nekünk 9 karátos fehérarany jegygyűrűnk lett.

2011. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
háát én sem tudnék különbséget tenni az ezüst és a fehérarany között...
2011. febr. 26. 10:13
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi sem szeretjük az aranyat, meg nem is vagyunk nagyon eleresztve anyagilag, ezért az ezüst mellett döntöttünk. Nagyon szép lett, nincs bóvli hatása, másoknak is tetszik. Viszont: másfél hete van meg, és már mindkettőnkén látszódnak sérülések, pedig nem dolgozunk építkezésen. :)

szóval, az lesz, hogy az esküvőig ezt hordjuk, de addig összespórolunk valahogy egy pár fehéraranyra, mert szeretnénk, ha szép maradna.

Egyébként örülök, hogy megszaporodtak ebben a témában a kérdések, úgy látszik, kezd kimenni a sznobizmus a divatból. Persze ez nem azt jelenti, hogy akinek arany van, az sznob, mert legyen, ha szereti, hanem hogy nem ragaszkodunk mereven az aranyhoz, mert az KELL, hanem merünk olyat választani, ami tényleg tetszik, meg ami belefér anyagilag, mégha nem is az a szokás. :)

2011. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amilyen tartósak manapság a házasságok, nem kell tartanod tőle, hogy vajon kibírja e az ezüst gyűrű.
2011. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De én azért bízom benne hogy a mi házasságunk hosszú lesz.
2011. febr. 26. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!